Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alabama


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

Witam, czy projekt ma dostepne poddasze użytkowe ? Jesli tak, to poprosze o dokładne rzuty na email: izaantczak@op.pl Dziękuje bardzo

Dzień dobry,

projekt Alabama jest zaprojektowany jako dom parterowy. Na etapie adaptacji lokalny architekt może dokonać zmian w projekcie. W dniu dzisiejszym otrzyma Pani materiały szczegółowe do projektu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Witam,
W warunkach zabudowy wyznaczone mam, iż geometria dachu ma być wielospadowa z kalenicą główną równoległą do granicy frontowej działki, czy mogę w takim razie wybrać , któryś z tych projektów: Fabia VI oraz Alabama?
Projekt Fabia VI - dach kopertowy (brak kalenicy) czy taki dach zalicza się do dachu wielospadowego? W projekcie Alabama nie jestem w stanie określić, w którą stronę biegnie kalenica.
Czy mogłabym prosić o pomoc?
Byłabym wdzięczna.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, monros napisał:

Witam,
W warunkach zabudowy wyznaczone mam, iż geometria dachu ma być wielospadowa z kalenicą główną równoległą do granicy frontowej działki, czy mogę w takim razie wybrać , któryś z tych projektów: Fabia VI oraz Alabama?
Projekt Fabia VI - dach kopertowy (brak kalenicy) czy taki dach zalicza się do dachu wielospadowego? W projekcie Alabama nie jestem w stanie określić, w którą stronę biegnie kalenica.
Czy mogłabym prosić o pomoc?
Byłabym wdzięczna.
Pozdrawiam

Dzień dobry! 

Według podanej przez Panią wytycznej z warunków zabudowy, wynika, że może Pani wybrać projekt Alabama - pod uwagę brana jest kalenica położona wyżej i w tym projekcie jest  równoległa do frontowej granicy działki.

W obu projektach dachy są wielospadowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
20 godzin temu, Gość Martyna napisał:

Witam. Czy jest mozliwość zobaczyć jak wyglądałby ten dom z zastosowaniem kata nachylenia dachu 30 stopni? Moj MPZG zakłada dach od 30 do 45 stopni. Z góry dziękuję .

Dzień dobry, proszę zerknąć na wersję projektu "Alabama V" z kątem nachylenia 30 st.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
14 godzin temu, Robert2 napisał:

Witam. Czy jest możliwość zmiany w projekcie Alabama kąta nachylenia dachy z 25° na 30° ?

Dzień dobry,

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 1.02.2021 o 12:13, Gość budowa domu Albama napisał:

Dzień dobry,

czy ktoś z państwa budował dom Alabama o koncie nachylenia 25?

Mogę zdjęcia? 

Witam. Prosze o email podesle foto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...