Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Emilia Mała


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Milena

Witam jestem zainteresowana projektem, jest śliczny mogę prosić o przesłanie wizualizacji wnętrz oraz kosztorys, i czy możliwe są zmiany na poddaszu? milenkag@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 326
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam jestem zainteresowana projektem, jest śliczny mogę prosić o przesłanie wizualizacji wnętrz oraz kosztorys, i czy możliwe są zmiany na poddaszu? milenkag@poczta.onet.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zmian dotyczących organizacji poddasza można dokonać na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów i przekrojów oraz wizualizację wnętrza na adres m.gawlik@op.pl,Jestem zainteresowana zakupem tego projektu .dziękuję
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam,w dalszym ciagu nie otrzymalam od Panstwa wiadomosci.kat.kolaska@gmail.compozdrawiamKasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Witam

Uprzejmie proszę o przesłanie zwymiarowanego rzutu oraz przekrojów. Jestem bardzo zainteresowany projektem Emilia Mała Lustro.

Bardzo proszę o podesłanie na maila: krzysztoff.krol@gmail.com

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem zainteresowana projektem jednak nie otrzymałam odpowiedzi na dwie wiadomości. Proszę o przeslanie zwymiarowanych rzutow oraz kosztorys na adres: martabujel@gmail.com . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem zainteresowana projektem jednak nie otrzymałam odpowiedzi na dwie wiadomości. Proszę o przeslanie zwymiarowanych rzutow oraz kosztorys na adres: martabujel@gmail.com . Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Michal

Witam Uprzejmie proszę o przesłanie zwymiarowanego rzutu oraz przekrojów. Jestem zainteresowany projektem Emilia Mała. Bardzo proszę o podesłanie na maila: mpiasekk@gmail.com pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

Witam, czy projekt Emilia Mala można budować w technologi szkieletowej jeżeli tak to czy są dostępne projekty w tej technologi. fryderykwronski@interia.eu

Pozdrawiam

 

 

Witam. Wszystkie domy w naszej ofercie zostały zaprojektowane w technologii tradycyjnej murowanej. Zmiana technologii na szkieletową jest możliwa dla większości domów w ofercie.

W obecnych czasach budową domów w technologii szkieletowej drewnianej/stalowej zajmują się wyspecjalizowane firmy, a stosowane przez nie rozwiązania różnią się miedzy sobą. Konieczne byłoby aby wybrana przez Pana firma opracowała projekt zamienny konstrukcji budynku. Warto skontaktować się z tego rodzaju firmą, w celu skonsultowania wyboru projektu i technicznych możliwości zmiany a także określenia szacunkowego kosztu budowy.

Polecamy kontakt z firmą Wolf Haus,

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...