Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Emilia Mała


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 326
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Witam
Projekt mi i żonie bardzo się spodobał. Decyzję podjęliśmy w kilka dni. 
Kupiliśmy go i czekamy na przesyłkę. 
Budowę rozpoczynamy w 2017 roku. 
Planujemy zmiany : 
- poszerzenie domu od strony garażu o 60 cm 
- zmiana ilości pokoi na piętrze z 4 na 3 + garderoba
- zamiana jednej łazienki na pralnię 
- likwidacja balkonu 

 

dzień dobry,

Projekt Emilii Małej również mi się podoba, jeśli mogłabym prosić o wysłanie zdjęć z realizacji budowy tego projektu byłabym bardzo wdzięczna. Prosiłabym o kontakt mailem pod adresem ewa.ozimek@poczta.fm , chyba że byłaby możliwość obejrzenia Państwa budowy na żywo.

Będę wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Bardzo proszę o przesłanie zwymiarowanych rzutów, przekroju projektu i kosztorysu domu Emilia Mała na adres mailowy:

 

joasia.sielicka.8@gmail.com

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,   czy jest możliwość zamiany schodów na dwubiegowe a nie zabiegowe jak w projekcie?   Pozdrawiam, Joanna
Witam W wypadku tego projektu schody zabiegowe to optymalny wariant. Schody dwubiegowe zajęłyby znacznie więcej miejsca co nie byłoby korzystne dla funkcjonalności domu.   Pozdrawiam

Rozumiem, jednak schody dwubiegowe są znacznie bardziej wygodne (wg. mojej oceny). Rozumiem, że architekt adaptujący może dokonać takiej zmiany kosztem dodatkowej powierzchni?Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o zwymiarowane rzuty.

Jednocześnie poproszę o propozycje jak poradzić sobie z wpasowniem tego projektu frontem w działkę o szerokości 20 m.

Ten dom, ten układ, ten metraż - to jest to czego szukałem :)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o zwymiarowane rzuty.

Jednocześnie poproszę o propozycje jak poradzić sobie z wpasowniem tego projektu frontem w działkę o szerokości 20 m.

Ten dom, ten układ, ten metraż - to jest to czego szukałem :)))))))

Witam

Proszę o podanie adresu mailowego bądź bezpośredni kontakt z architektami pd adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość Agnieszka

Witam, chciałabym kupić projekt Emilia Mała - uprzejmie proszę o przesłanie rysunków szczegółowych + kosztorys oraz inne bezpłatne materiały na adres e-mail: a.kolasinska@onet.pl Dziękuję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szuttenberg

Witam, również chciałbym kupić ten projekt - odpowiada idealnie (czekam tylko na wszystkie potrzebne pozwolenia). Uprzejmie proszę o przesłanie rzutów, rysunków, kosztorys lub jakiekolwiek darmowe informacje na temat tego projektu. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

adres e-mail julekman@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, również chciałbym kupić ten projekt - odpowiada idealnie (czekam tylko na wszystkie potrzebne pozwolenia). Uprzejmie proszę o przesłanie rzutów, rysunków, kosztorys lub jakiekolwiek darmowe informacje na temat tego projektu. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie adres e-mail julekman@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Planuję budowę domu wg projektu Emilia Mała, jednak najpierw chciałbym zobaczyć ten domek w realu. Jeśli ktoś z tu obecnych wie gdzie takowy został zbudowany i który można by obejrzeć proszę o kontakt na e-mail: membaris@gmail.com.

Najlepiej w okolicy Lublina (do 200km :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Anna Baranowicz

Witam, również bardzo jestem zainteresowana tym projektem. Bardzo proszę o przesłanie jak najbardziej szczegółowych informacji na adres ania.bbaranowicz@wp.pl. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...