Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Rozpoczęcie budowy


Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin G.

Witam Serdecznie!

Panie Januszu, Czy byłaby możliwość obejrzenia domu na żywo?

Jestesmy na etapie zmian projektu, wiec dobrze byłoby układ pomieszczeń zobaczyć w rzeczywistosci.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wczoraj 17.06.16 otrzymaliśmy pozwolenie na budowę Hiacynta III w wersji lustrzane odbicie ?. Teraz mała bitwach kredyt i w sierpniu zaczynamy. Planowane zamieszkanie: wakacje 2017 ?

Witam!

czy budowa juz zakonczona?

Jesli tak to czy byłaby mozliwosc obejrzenia domku?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dzień dobry ,u nas będzie wylewany,bo chcemy miec pomieszczenie jedno na gòrze.Za tydzień zaczynamy fundamenty,mury i jak zdązymy przed mrozmai to strop. A kiedy Pan zaczyna i w jakiej miejscowości? My łòdzkie wschodnie.Pozdrawiam

Paulina ps.a u Pana jaki strop?my jeszcze się zastanawiamy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem na etapie budowania domu Hiacynt lustrzane odbicie.Dom buduje okolice Pabianic woj.Łódzkie

W tym momencie zalewam wieniec,ale dzisiaj nie wjechała  betoniara za mokro. Tak jak ktoś wspominał trzeba mieć dobrą brygadę do stawiania domu najgorszy jest  wieniec ma trzy poziomy no i ogólnie idzie  dużo stali .Dom będzie bez stropu.Ław nie potrzeba lać tak jak w projekcie można je zmniejszyć i opuścić kilka słupów . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ,u nas będzie wylewany,bo chcemy miec pomieszczenie jedno na gòrze.Za tydzień zaczynamy fundamenty,mury i jak zdązymy przed mrozmai to strop. A kiedy Pan zaczyna i w jakiej miejscowości? My łòdzkie wschodnie.Pozdrawiam

Paulina ps.a u Pana jaki strop?my jeszcze się zastanawiamy..

Witam

Tęż w łódzkim stawiam ten dom niedaleko Pabianic jutro zalewam wieniec,jak wiedzie betoniara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Paulina

Witam, ja za miesiąc zaczynam budować Hiacynt 1 w łódzkim... Trochę poszerzona wersja o pòł metra-wyjdzie 129 m2

Witam, w jakiej miejscowości buduje Pan dom ? My chcemy zacząć na wiosne 2018 fajnie by było skonsulowac sie . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina

Witam

Jestem na etapie budowania domu Hiacynt lustrzane odbicie.Dom buduje okolice Pabianic woj.Łódzkie

W tym momencie zalewam wieniec,ale dzisiaj nie wjechała  betoniara za mokro. Tak jak ktoś wspominał trzeba mieć dobrą brygadę do stawiania domu najgorszy jest  wieniec ma trzy poziomy no i ogólnie idzie  dużo stali .Dom będzie bez stropu.Ław nie potrzeba lać tak jak w projekcie można je zmniejszyć i opuścić kilka słupów . 

Witam czy byłaby możliwość obejrzenia domu ? Prosze o kontakt Zaowert@my.com Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mój Hiacynt już na ukończeniu. Jak zobaczyłem wieniec i trzy wysokości, zmieniłem na jeden poziom i z automatu wywiązka jest wykonana w systemie wiązarowym. Stali owszem dużo, ale jak sprytny wykonawca się znajdzie to można w miarę zgrabnie wykonać podciągi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam dołączam się do szczęśliwców domu hiacynt. Właśnie w piątek dotarł do nas projekt. Chciałam wydłużyć salon na równo z jadalnią, ale nasz projektant swtwierdzil że to bardzo duża zmiana i raczej nie da rady. Czy ktoś z Was robił takie zmiany ? Pozdrawiam Ania z pomorskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Karolina

Witam dołączam się do szczęśliwców domu hiacynt. Właśnie w piątek dotarł do nas projekt. Chciałam wydłużyć salon na równo z jadalnią, ale nasz projektant swtwierdzil że to bardzo duża zmiana i raczej nie da rady. Czy ktoś z Was robił takie zmiany ? Pozdrawiam Ania z pomorskiego

 

 

 

Witam

Na czym polega wielka zmiana tzn. co miał na myśli, pytam bo też się nad tym zastanawiałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Witam

My tez będziemy wydłużać salon na równo z jadalnia w ten sposób salon będzie większy.

Projektant powiedział ze nie ma problemu.

Zastanawiamy się nad poszerzeniem domu z każdej strony o pół metra ale może niepotrzebnie.

116 metrów to tak naprawdę nie jest mało, ale jeszcze się zastanawiamy.

Projekt jest naprawdę fajny. Chciałbym zobaczyć dom na żywo ale nikt z forum się nie odzywa :)

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

 

Witam

Na czym polega wielka zmiana tzn. co miał na myśli, pytam bo też się nad tym zastanawiałam

Witam

 

Ja się na tym w ogóle nie znam, ale projektant powiedział że będzie to wiązać się na pewno z dodatkowymi kosztami i wzmocnieniami stropu. Ogólnie zrezygnowaliśmy i będziemy budować dom tak jak w projekcie,  z jedyną małą zmianą, bo planujemy zrobić w sypialni garderobę.

Ale jak wyjdzie to się zobaczy jak staną ściany.

 

pozdrawiam serdecznie Ania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...