Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Arseniusz II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam. Proszę o przesłanie zestawienia materiałów na stan surowy zamknięty projektu Arseniusz II oraz szczegółowych rysunków z wymiarami na adres: szymon.mikolajczyk@poczta.onet.pl

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie zestawienia materiałów na stan surowy zamknięty projektu Arseniusz II oraz szczegółowych rysunków z wymiarami na adres: szymon.mikolajczyk@poczta.onet.pl

Pozdrawiam 

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Miłosz

Dzień dobry,

 

bardzo proszę o przesłanie dostępnych kosztorysów tego projektu (Arseniusz II), oraz dostępnych rzutów kondygnacji z wymiarami na adres mailowy mpalinski1@gmail.com

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam.Jestem zainteresowany tym projektem chciałbym zapoznać się z wstępnymi kosztorysami itp.. Proszę o przesłanie dostępnych kosztorysów,zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty projektu ( Arseniusz II )oraz dostępnych rzutów kondygnacji z wymiarami na adres; rkrawczyk78@wp.pl Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem zainteresowany tym projektem chciałbym zapoznać się z wstępnymi kosztorysami itp.. Proszę o przesłanie dostępnych kosztorysów,zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty projektu ( Arseniusz II )oraz dostępnych rzutów kondygnacji z wymiarami na adres; rkrawczyk78@wp.pl Pozdrawiam.

Witam
Materiały prześlemy w środę
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem. Chciałbym poprosić o przesłanie dostępnych kosztorysów tego projektu (Arseniusz II), oraz dostępnych rzutów kondygnacji z wymiarami na adres mailowy kosinskikrz@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem. Chciałbym poprosić o przesłanie dostępnych kosztorysów tego projektu (Arseniusz II), oraz dostępnych rzutów kondygnacji z wymiarami na adres mailowy kosinskikrz@gmail.com Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Monika

Dzień dobry,

Bardzo proszę o przesłanie materiałów dodatkowych odnośnie tego projektu oraz ponawiam prośbę odnośnie projektu Petroniusz II na maila- malagadag@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Tomasz

Witam serdecznie, jestem zainteresowany projektem ARSENIUSZ II. Proszę o przesłanie wszelkich możliwych informacji odnośnie kosztorysu, dostępnych rzutów kondygnacji ze szczegółowymi wymiarami na adres e-mail: rozanski.tomasz.tr@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem zainteresowany projektem ARSENIUSZ II. Proszę o przesłanie wszelkich możliwych informacji odnośnie kosztorysu, dostępnych rzutów kondygnacji ze szczegółowymi wymiarami na adres e-mail: rozanski.tomasz.tr@gmail.com

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Paweł

Witam serdecznie. Proszę o przesłanie wszelkich możliwych informacji odnośnie kosztorysu, dostępnych rzutów kondygnacji ze szczegółowymi wymiarami na adres e-mail: michotex@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

dzień dobry, Również zainteresowałem się projektem ARSENIUSZ II oraz ARSENIUSZ (. Proszę o przesłanie rzutów i przekrojów i jeżeli jest też możliwość kosztorysu na adres: arkadiszkranik@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...