Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Elsa II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość gość

Witam,

Jestem zainteresowana tym projektem, bardzo proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów oraz przybliżonego kosztorysu. Mój adres to paszewska.k@gmail.com, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem zainteresowana tym projektem, bardzo proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów oraz przybliżonego kosztorysu. Mój adres to paszewska.k@gmail.com, Pozdrawiam

Witam

Elsa jest naszym nowym projektem - aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 5-6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu projektu będziemy mieli do niego szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić wycenę kosztorysową.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, czy pojawią się wizualizację wnętrza domu Elsa?? Jestem bardzo zainteresowana tym projektem i ciekawi mnie projekt wnętrza. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Witam

Na tą chwilę nie mamy opracowanych wnętrz dla domu Elsa.

Proszę zaglądać na stronę www - jak tylko opracujemy wnętrza od razu wrzucimy je na stronę przy prezentacji projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Joanna

Czy jest możliwość doprojektowania gabinetu na parterze oraz powiększenia wc kosztem drugiego stanowiska w garażu i pomieszczenia gospodarczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość doprojektowania gabinetu na parterze oraz powiększenia wc kosztem drugiego stanowiska w garażu i pomieszczenia gospodarczego?

Dzień dobry,

 

Podany opis zmian jest zbyt niedokładny żebyśmy mogli ocenić możliwość ich wprowadzenia. Proszę o przesłanie zapytania wraz ze szkicem proponowanych zmian na adres info@dobredomy.pl.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kiedy można spodziewać się opracowanego kosztorysu do budynku ?

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowania dokumentacji projektowej dla domu Elsa II - powinna ona być gotowa na koniec maja. Wówczas dopiero będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Bartosz

Witam. Czekam, aż będzie dostępny wgląd kosztorysu oraz wgląd wizualizacji wnętrza. Razem z Żoną stwierdziliśmy, że ten dom jest naszym marzeniem. Pozdrawiam Bartek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam- czy moglibysmy prosic o uśredniony kosztorys oraz demonstracje wnętrza? aska_1405@interia.pl

Dzień dobry, dokumentacja techniczna do projektu Elsa II jest w trakcie opracowywania. Dopiero na jej podstawie zostanie zlecone wykonanie kosztorysów. 

Aktualnie nie posiadamy wizualizacji wnętrz do projektu. Zachęcam do regularnego odwiedzania strony, wszystkie posiadane przez nas informacje oraz wizualizacji są na bieżąco wrzucane na stronę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...