Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Alex(Świetokrzyskie)


Szymcio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chałupa ocieplona, na tylnej ścianie próba koloru elewacji, i tak powoli kończymy prace na ten rok, może jeszcze schody wejściowe.

. Witam. Czy moglabym zadac pare pytan w sprawie projektu alex . Prosze o kontakt na podany adres mariol2405@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Witam,

Buduję ALEXa w pomorskim. Jestem teraz na etapie murowana ścian parteru i pojawia się pytanie odnośnie nadproza nad dużym oknem w salonie. Wg projektu nadproze jest wylane tylko nad trójkątnym oknem. U Pana widzę również pomiędzy HS a trójkątem... Czy warto robić to nadproze? Czym Pan się kierował?

Pozdrawiam

WITAM PANIE GRZEGORZU ZACZYNAM BUDOWE ALEXA W POMORSKIM PROSZE O KONTAKT 

MOJ NR TEL792448123 PROSZE O SMS A ODDZWONIE POZDRAWIAM 

MIROSŁAW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość Franciszek

Wita. ciekawi mnie kwestia odprowadzenia wód opadowych z części dachu płaskiego? Uprzejmiejsze proszę o informację jak to jest rozwiązane.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
Gość Rafal Palus

Czesc,

Będziemy budować najpewnien wg tego projektu. Jesteśmy z Kielc i chciałem zapytać czy byłaby szansa obejrzenia waszego ukonczonego domu ?

Jeżeli tak proszę o podeslanie adresu na sms moj nr to 660 661 846

 

Z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mieszkam niedaleko Kielc,ok 30km i również buduje Alexa. Można powiedzieć że mamy już stan deweloperski.Moze Pan podjechać i obejrzeć.Sama na początku budowy szukałam Alexa w pobliżu i wiem jakie to trudne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Mateusz
Dnia 16.08.2019 o 12:39, Gość Anna napisał:

Witam,

Mieszkam niedaleko Kielc,ok 30km i również buduje Alexa. Można powiedzieć że mamy już stan deweloperski.Moze Pan podjechać i obejrzeć.Sama na początku budowy szukałam Alexa w pobliżu i wiem jakie to trudne?

Dzień dobry

Czy również mógłbym skorzystać z Pani uprzejmości i zobaczyć wraz z żona Pani dom na żywo?:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Dnia 16.08.2019 o 12:39, Gość Anna napisał:

Witam,

Mieszkam niedaleko Kielc,ok 30km i również buduje Alexa. Można powiedzieć że mamy już stan deweloperski.Moze Pan podjechać i obejrzeć.Sama na początku budowy szukałam Alexa w pobliżu i wiem jakie to trudne?

Dzień dobry,

Mamy w planach budowę Alexa. Czy mógłbym prosić o kontakt. Chcielibyśmy zobaczyc dom na żywo, choćby z zewnątrz. Bedę wdzięczny za kontakt mailowy: k.spa@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Drodzy, ponieważ nie ma nas Alexowiczów jeszcze na FB, a dzielenie się doświadczeniami, realizacjami, zdjęciami i komentarzami jest tam bardzo pomocne i idąc tropem innych projektów założyłam grupę, jeżeli macie ochotę wymieniać się doświadczeniami i kolejnymi etapami Waszej budowy to zapraszam :)

Nazwa - Alex Dobre Domy - Realizacje

https://www.facebook.com/groups/341286863731243/permalink/341287770397819/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 18.10.2016 o 17:53, Szymcio napisał:

Pisałem już wcześniej, kolor okien i podbitki to winchester(chyba tak to się pisze).

Szymcio nie wiem czy tu jeszcze bywasz, ale jeżeli znajdziesz chwię to napisz proszę z czego jest wiatrownica na czole dachu i jak się sprawuje?

 

Pozdrawiam

A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...