Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Alex(Świetokrzyskie)


Szymcio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Adriana i Damian

Super ! :)

mam pytanko odnosnie okna wyjściowego  od kuchni , jest w systemie Hst czy Patio  ? Ile wyszly okna w pcv ?  Tak to prawda , od jakieś czasu to już się nie liczy :) zapłacić i tak trzeba a po takim czasie to już się można przyzwyczaić ,że  nie ma nic za małe kwoty i tak to idzie tu 5000 , tam 10000 i z kupki ubywa ;)

 

Pozdrawiamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Super ! :)

mam pytanko odnosnie okna wyjściowego  od kuchni , jest w systemie Hst czy Patio  ? Ile wyszly okna w pcv ?  Tak to prawda , od jakieś czasu to już się nie liczy :) zapłacić i tak trzeba a po takim czasie to już się można przyzwyczaić ,że  nie ma nic za małe kwoty i tak to idzie tu 5000 , tam 10000 i z kupki ubywa ;)

 

Pozdrawiamy...

Dzięki, chyba fajnie wyszło ?.

To w kuchni i od salonu to hst, niestety bardzo drogie. Co do kosztów: drzwi wejściowe, do kotłowni, brama garażowa z napędem( na razie leży w magazynie) + cała reszta to 45tys.

Miał być jeszcze czytnik biometryczny do drzwi wejściowych, ale takie cudo do drzwi aluhaus kosztuje 3tys :o.ZREZYGNOWALEM (na rynku są dużo tansze innych firm, ale nie polecam).

A co u Was, też czekamy na zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adriana i Damian

Czekamy własnie na okna , duze salonowe mamy tez Hst i zastanawialam sie czy przy kuchni nie bedzie za masywne bo jest duzo mniejsze i zamowilismy patio przesówno uchylne.  Niestety ceny okien sa pieronsko wysokie, w jakiej firmie braliscie okna . Czyli 45 to laczna kwota okien, bramy garzaowej i drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy własnie na okna , duze salonowe mamy tez Hst i zastanawialam sie czy przy kuchni nie bedzie za masywne bo jest duzo mniejsze i zamowilismy patio przesówno uchylne.  Niestety ceny okien sa pieronsko wysokie, w jakiej firmie braliscie okna . Czyli 45 to laczna kwota okien, bramy garzaowej i drzwi ?

Tak, co cena za całość, same okna coś około 33000tys., okna z waszych stron, krakowski Oknoplast.

Te duże hst są ciężkie, pół tony, no i mają swój opór, natomiast te w kuchni odsuwają się jednym paluszkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Budujemy Alexa 20 KM od pana szymcio. Robimy wszystko "o własnych silach" stąd interesuje mnie kilka technicznych szczegółów. U nas dopiero emitowane ściany. Pozdrawiamy wszystkich alexowiczow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare Kotlice. Gmina Sobkow. Czy jest możliwość podejrzenia kilku szczegółów u Państwa na budowie? Typu pociągi itp. Bo strop monolit jak widziałem na zdjęciach.

Od poniedziałku mam urlop, i wyjeżdżam. Ale od 8 września jestem  już dostępny i mogę coś pomóc, jak możesz to podaj adres mail, to się jakoś zgadamy na ten wrzesień. 

Na kiedy planujecie ten strop?, i jeszcze jedno, niech wam do głowy nie przyjdzie żeby robić z terivy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedziałku mam urlop, i wyjeżdżam. Ale od 8 września jestem już dostępny i mogę coś pomóc, jak możesz to podaj adres mail, to się jakoś zgadamy na ten wrzesień.

Na kiedy planujecie ten strop?, i jeszcze jedno, niech wam do głowy nie przyjdzie żeby robić z terivy.

Strop będzie oczywiście monolityczny. Robię wszystko sam w dodatku po pracy więc trochę to trwa. W sumie od dziś zaczyne szalowac pociągi potem resztę. Do 8 pewnie zaleje strop. Ale to nic następny ważny temat to betonowe skosy na poddaszu. Podaje mail: rafalduchniak@poczta.onet.pl

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

I jeszcze jaki zastosowaliście impregnat, kolor do elementów więźby tak aby zgrać ze stolarką bo po zdjęciach widzę że pasują idealnie.

 

Kamil.

Kolor okien to winchester, natomiast podbitka będzie z blachy o tym samym kolorze co okna. Ten pas pod rynną to właśnie blacha a nie impregnat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy była w miare ładna bo różne opinie chodzą o płaskim creatonie, że nie jest zbyt ładnie wykonany ?

To nie Meyer-holsen, ale jest ok, nasza jest dodatkowo powlekana (glazurowana), ze względu na bliskość lasu. Ogólnie nie mogę nić złego powiedzieć, przynajmniej na tą chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry,

 

Szymcio, czy istnieje możliwość obejrzenia Twojego domu? Planujemy z żoną budowę Alexa i chcielibyśmy zobaczyć jak się prezentuje w całej okazałości.

pozdrawiam

 

bulletproof@op.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Szymcio ,

z jakiej firmy sa drzwi wejsciowe ? jaki to model? bardzo sa ciekawe :) Jak prace sie posuwają ? u nas male poslizgi :) no ale co zrobic

 

pozdrawiamy :)

Cześć, te drzwi to firma Wikęd, modelu niestety nie pamiętam, prac trochę porozpoczynałem: ocieplenie, elektryka i ogrodzenie, i jakoś tak się wlecze, nie mogę skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...