Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Tymon


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 weeks later...
  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

14 godzin temu, Gość Michał napisał:

Witam. Proszę o informację czy projekt tego domu można zamówić w wersji szkieletowej? zrd.cierpisz@gmail.com

Witam

Projekt dostępny jest u nas tylko w wersji tradycyjnej murowanej. O możliwość jego realizacji w szkielecie należy dopytać w firmie oferującej budowy domów w wybranej technologii.

Poxzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2018 o 17:19, Gość Michał napisał:

Witam. Proszę o informację czy projekt tego domu można zamówić w wersji szkieletowej? zrd.cierpisz@gmail.com

witam

Projekt dostępny jest u nas tylko w wersji tradycyjnej murowanej. O możliwość realizacji domu w szkielecie należy dopytać w firmie oferującej realizację budów w wybranej technologii.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Gość Bożena Wilczek
Witam! Jestem zainteresowana projektem Tymon w wersji lustrzanej. Mam pytania dotyczące zmian: 1. wykusz - zamiast 1 ściany betonowej bocznej chciałabym aby 2 boki były przeszklone ( w obecnej wersji jest tylko 1) 2. wykusz - czy jest możliwość powiększenia wykuszu i o ile maksymalnie można go powiększyć? 3. gabinet na dole- czy można wstawić dodatkowo okno w bocznej ścianie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Gość Bożena Wilczek napisał:

Witam! Jestem zainteresowana projektem Tymon w wersji lustrzanej. Mam pytania dotyczące zmian: 1. wykusz - zamiast 1 ściany betonowej bocznej chciałabym aby 2 boki były przeszklone ( w obecnej wersji jest tylko 1) 2. wykusz - czy jest możliwość powiększenia wykuszu i o ile maksymalnie można go powiększyć? 3. gabinet na dole- czy można wstawić dodatkowo okno w bocznej ścianie?

Dzień dobry, 

zmiany, o których Pani pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wybrany przez Panią architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...