Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Tymon


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Gość Łukasz

Witam serdecznie, czy mógłbym poprosić o przesłanie szczegółów projektu wraz ze wstępnym kosztorysem lub jeśli można szczegółową wyceną produktów na cole83@op.pl

Dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, czy mógłbym poprosić o przesłanie szczegółów projektu wraz ze wstępnym kosztorysem lub jeśli można szczegółową wyceną produktów na cole83@op.pl

Dziękuję. 

Witam

Projet Tymon aktualnie jest koncepcją. Czas oczekiwani na dokumentację do niego wynosi obecnie około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero jak opracujemy projekt będziemy mieli dla niego szczegółowe rysunki, będziemy też mogli zlecić dla niego przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam,bardzo podoba mi się projekt Tymon.

Czy jest już opracowana do niego pełna dokumentacja pozwalająca na uzyskanie bardziej szczegółowych rysunków i kosztorysu?

A jeżeli nie to kiedy będzie to możliwe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bardzo podoba mi się projekt Tymon. Czy jest już opracowana do niego pełna dokumentacja pozwalająca na uzyskanie bardziej szczegółowych rysunków i kosztorysu? A jeżeli nie to kiedy będzie to możliwe. Pozdrawiam

Witam

Projekt nadal jest koncepcją co oznacza, że nie mamy do niego nadal opracowanych szczegółowych rysunków.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam. Czy czas oczekiwania jest zawsze taki długi (6tyg.) , czy przy innych projektach jest taka sama sytuacja np. Tymon 2 ?jestem zdecydowany na ten projekt ale 6tyg. To dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy czas oczekiwania jest zawsze taki długi (6tyg.) , czy przy innych projektach jest taka sama sytuacja np. Tymon 2 ?jestem zdecydowany na ten projekt ale 6tyg. To dużo.

Witam

Jeśli dany projekt jest nowy i znajduje się w fazie koncepcji, to czas oczekiwania zazwyczaj wynosi około 6 tygodni od momentu zamówienia dokumentacji. Jeśli jest to projekt gotowy, to zamówienia realizowane jest na bieżąco, w przeciągu 48 godzin roboczych.

Zarówno Tymon jak i Tymon II są nowymi projektami, stąd taki a nie inny czas oczekiwania na dokumentację do nich.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość matros

Witam. Proszę o informację dotyczącą: wysokości ścianki kolankowej projektu TYMON: czy w przypadku zmniejszenia ścianki kolankowej i zmiany kąta dachu do 45 stopni bryła domu zachowa proporcję? Czy w w/w projekcie można zastosować ogrzewanie na eko-groszek? Czy dom będzie właściwie naświetlony światłem słonecznym jeżeli front domu centralnie jest od zachodu?Czy można wybudować z prefabrykatów keramzytowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o informację dotyczącą: wysokości ścianki kolankowej projektu TYMON: czy w przypadku zmniejszenia ścianki kolankowej i zmiany kąta dachu do 45 stopni bryła domu zachowa proporcję? Czy w w/w projekcie można zastosować ogrzewanie na eko-groszek? Czy dom będzie właściwie naświetlony światłem słonecznym jeżeli front domu centralnie jest od zachodu?Czy można wybudować z prefabrykatów keramzytowych?

Witam

Ścianka kolankowa w projekcie Tymon ma wysokość 76cm.

Proszę zapoznać się z projektem Kasjusz – jest to projekt podobny do Tymona, z tym że kąt nachylenia dachu to 45st. Myślę, że zmiana kąta nachylenia dachu oraz zmniejszenie ścianki kolankowej nie wpłyną znacząco na wygląd i proporcje bryły.

Tak, w projekcie można zastosować instalacje grzewczą na paliwo stałe. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Państwa architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt.

Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Przy usytuowaniu ściany frontowej od strony zachodniej wybrałabym odbicie lustrzane projektu Tymon.

Jest możliwe zaprojektowanie użycia innych materiałów na konstrukcję budynku (ściany, stropy) przy zachowaniu wymaganych przepisami i normami parametrów i pod warunkiem zachowania walorów użytkowych budynku. Taką zmianę najlepiej wykonać również na etapie adaptacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, Proszę o wysłanie rysunku szczegółowego, chodzi mi o długość pomieszczeń i długość wykuszu. tomashsz@o2.pl Pozdrawiam

Dzień dobry,

projekt ten jest na etapie koncepcji. Jego dokumentacja techniczna zacznie być opracowywana po zamówieniu projektu przez pierwszego Klienta. Czas oczekiwania to około 6 tygodni. Dopiero po jej zakończeniu będziemy mieli przygotowane szczegółowe rysunki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Proszę o wysłanie na maila kosztorysu tego domu anna_staniak@wp.pl

Witam
Tymon jest naszym nowym projektem - aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Czas oczekiwania na dokumentację do niego obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero jak gotowa będzie dokumentacja, będziemy mogli zlecić wykonanie wyceny kosztorysowej dla domu.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Gość Klaudia

Witam ponownie,

 

Czy mogłabym prosić o przesłanie szczegółowych informacji dotyczących projektu Tymon na adres yassou2@op.pl? To już trzeci projekt, którym jestem zainteresowana. Dwa pozostałe odpadły, gdyż WZ nakazują kąt nachylenia dachu 35-45 stopni, o czym dowiedzieliśmy się w tym tygodniu dostając odmowę na wybudowanie projektu Talita (bo na ten projekt byliśmy w 99% zdecydowani), którego kąt nachylenia dachu wynosi 25 stopni. Nie oszpecę tak pięknego domu dachem 35-stopniowym wyglądającym jak czapka krasnala :(

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Klaudia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, Czy mogłabym prosić o przesłanie szczegółowych informacji dotyczących projektu Tymon na adres yassou2@op.pl? To już trzeci projekt, którym jestem zainteresowana. Dwa pozostałe odpadły, gdyż WZ nakazują kąt nachylenia dachu 35-45 stopni, o czym dowiedzieliśmy się w tym tygodniu dostając odmowę na wybudowanie projektu Talita (bo na ten projekt byliśmy w 99% zdecydowani), którego kąt nachylenia dachu wynosi 25 stopni. Nie oszpecę tak pięknego domu dachem 35-stopniowym wyglądającym jak czapka krasnala :( Z góry dziękuję i pozdrawiam, Klaudia

Witam, materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...