Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Etna


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, czy może mi Pan podesłać zdjęcie z zewnątrz chodzi o przód domu o dach. Nad garażem ten dach jest obniżony i chciałam zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości. My też jesteśmy w trakcie budowy. mail: pirmar1@wp.pl

Witam, zastanawiam się nad budową tego domu czy jest możliwość zobaczenia go na żywo w jakiej miejscowości powstaje. Proszę o informację albo chociaż kilka zdjęć z budowy. mail: kasia14040@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Bartosz

Witam, zastanawiam się nad budowa tego domu. Prośba do osób ,które wybudowały ten dom o przesłanie kilku zdjęć z budowy na adres email : baszczyj@gmail.com  , ewentualnie podania kosztów stanu surowego .Projekt jest cudowny.


 


Pozdrawiam 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Renata

Zrobiliśmy identycznie i tez mamy odbicie lustrzane . My już dom zamknięty teraz prace w środku.

Witam. Zastanawiamy się nad tym projektem. Możemy prosić o kilka zdjęć z realizacji tego domu? reniachodkowska@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Witam, jestem w trakcie zakończenia budowy tego domu. Jak ktoś chce zobaczyć jakieś zdjęcia to mogę wysłać na maila.

Witam, Panie Mariuszu proszę o przesłanie zdjęć na maila pirmar1@wp.pl. Jestem w trakcie budowy. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
W dniu 29.08.2018 o 14:19, Gość Marta napisał:
Witam, jestem w trakcie zakończenia budowy tego domu. Jak ktoś chce zobaczyć jakieś zdjęcia to mogę wysłać na maila.


Witam, Panie Mariuszu proszę o przesłanie zdjęć na maila pirmar1@wp.pl. Jestem w trakcie budowy. Pozdrawiam.

Czy moge dostać zdjecia przedstawiające wygląd pustki nad pokojem dziennym pbudyn@op.pl

Dzięki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgorzata
W dniu 29.08.2018 o 14:19, Gość Marta napisał:
Witam, jestem w trakcie zakończenia budowy tego domu. Jak ktoś chce zobaczyć jakieś zdjęcia to mogę wysłać na maila.
Witam, Panie Mariuszu proszę o przesłanie zdjęć na maila pirmar1@wp.pl. Jestem w trakcie budowy. Pozdrawiam.
Czy moge dostać zdjecia przedstawiające wygląd pustki nad pokojem dziennym pbudyn@op.pl Dzięki. 

Dzień dobry, Byłabym bardzo wdzięczna za zdjęcia gdyz jestem zainteresowana budową tego domu. Mój mail to malgorzatagj@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janusz
52 minuty temu, Gość Janusz napisał: Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu ETNA. Mój mail to poterekjanusz@02.pl Dzięki.
Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Proszę przesłać jeszcze raz odpowiedź .podałem błędny adres : poterekjanusz@o2.pl Przepraszam za kłopot . dziękuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Janusz napisał:
Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 


Proszę przesłać jeszcze raz odpowiedź .podałem błędny adres : poterekjanusz@o2.pl Przepraszam za kłopot . dziękuje

Dzień dobry, rysunki zostały wysłane ponownie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość janusz
16 godzin temu, Gość Janusz napisał:
Dzień dobry, rysunki zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 
Proszę przesłać jeszcze raz odpowiedź .podałem błędny adres : poterekjanusz@o2.pl Przepraszam za kłopot . dziękuje
Dzień dobry, rysunki zostały wysłane ponownie. Pozdrawiam. 

Dziękuję za rysunki, po akceptacji przez architekta będę zainteresowany tym projektem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Maciek

Witam serdecznie.

Prosiłbym o szczegółowe rysunki projektu ETNA na adres slimak34@interia.pl i mam jednocześnie pytanie.

Czy jest możliwość przesunięcia okna na narożne w kuchni, tak jak w projekcie Oberon? Ponieważ chciałbym zamienić miejsce kuchni ze spiżarnią.

Pozdrawiam.

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gość Maciek napisał:

Witam serdecznie.

Prosiłbym o szczegółowe rysunki projektu ETNA na adres slimak34@interia.pl i mam jednocześnie pytanie.

Czy jest możliwość przesunięcia okna na narożne w kuchni, tak jak w projekcie Oberon? Ponieważ chciałbym zamienić miejsce kuchni ze spiżarnią.

Pozdrawiam.

Maciek

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić taką zmianę do projektu- tego typu zmiany zalecamy wykonać na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...