Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Etna


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Aleksander

Witam, budujemy Etnę odbicie lustrzane i jesteśmy na etapie więźby dachowej. Gdyby ktoś był zainteresowany to zmiany jakie wprowadziliśmy to:

Mała łazienka przeniesiona na wprost zamiast garderoby.

Duża łazienka przesunięta w "dół" patrząc na projekt w miejsce małej i dzięki "zabraniu" miejsca z komputerem z sypialni i postawieniem ściany wyszedł dodatkowy pokój.

Dwie garderoby na końcu domu połączone w jedna dużą z wejściem z sypialni.

Wyjacie tarasowe z salonu zmienione na rozsuwane centralnie z dwiema witrynami po bokach

Kuchnia cała otwarta z usunięta spiżarnia

 

Dom cudowny, wymarzony i już nie mozemy się doczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, budujemy Etnę odbicie lustrzane i jesteśmy na etapie więźby dachowej. Gdyby ktoś był zainteresowany to zmiany jakie wprowadziliśmy to: Mała łazienka przeniesiona na wprost zamiast garderoby. Duża łazienka przesunięta w "dół" patrząc na projekt w miejsce małej i dzięki "zabraniu" miejsca z komputerem z sypialni i postawieniem ściany wyszedł dodatkowy pokój. Dwie garderoby na końcu domu połączone w jedna dużą z wejściem z sypialni. Wyjacie tarasowe z salonu zmienione na rozsuwane centralnie z dwiema witrynami po bokach Kuchnia cała otwarta z usunięta spiżarnia Dom cudowny, wymarzony i już nie mozemy się doczekać :)

Witam, czy może mi Pan podesłać zdjęcie z zewnątrz chodzi o przód domu o dach. Nad garażem ten dach jest obniżony i chciałam zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości. My też jesteśmy w trakcie budowy. mail: pirmar1@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Aleksandra

Witam, budujemy Etnę odbicie lustrzane i jesteśmy na etapie więźby dachowej. Gdyby ktoś był zainteresowany to zmiany jakie wprowadziliśmy to: Mała łazienka przeniesiona na wprost zamiast garderoby. Duża łazienka przesunięta w "dół" patrząc na projekt w miejsce małej i dzięki "zabraniu" miejsca z komputerem z sypialni i postawieniem ściany wyszedł dodatkowy pokój. Dwie garderoby na końcu domu połączone w jedna dużą z wejściem z sypialni. Wyjacie tarasowe z salonu zmienione na rozsuwane centralnie z dwiema witrynami po bokach Kuchnia cała otwarta z usunięta spiżarnia Dom cudowny, wymarzony i już nie mozemy się doczekać :)

Witam, zastanawiam się nad zakupem tego projektu. Czy mogę prosić o kilka zdjęć z realizacji na maila olawas1@interia.plPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Magdalena

Witam.Projekt piękny.Czy macie Państwo wizualizację kuchni?Jak rozwiązać wejscie do spiżarki?Raczej wejscie w szafie odpada z racji braku mebli na tej stronie?Jakiś pomysł,bo jedynie "to" mnie wstrzymuje od kupna,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Projekt piękny.Czy macie Państwo wizualizację kuchni?Jak rozwiązać wejscie do spiżarki?Raczej wejscie w szafie odpada z racji braku mebli na tej stronie?Jakiś pomysł,bo jedynie "to" mnie wstrzymuje od kupna,pozdrawiam

Dzień dobry,

Wszystkie dostępne wizualizacje są udostępniane na stronie internetowej. Nie mamy przygotowanych więcej aranżacji wnętrz.

Wejście do spiżarni jest przewidziane poprzez klasyczne drzwi z dolnym nawiewem. Zostały one zaznaczone na rzucie parteru i otwierają się w stronę ściany zewnętrznej z oknami.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, budujemy Etnę odbicie lustrzane i jesteśmy na etapie więźby dachowej. Gdyby ktoś był zainteresowany to zmiany jakie wprowadziliśmy to:

Mała łazienka przeniesiona na wprost zamiast garderoby.

Duża łazienka przesunięta w "dół" patrząc na projekt w miejsce małej i dzięki "zabraniu" miejsca z komputerem z sypialni i postawieniem ściany wyszedł dodatkowy pokój.

Dwie garderoby na końcu domu połączone w jedna dużą z wejściem z sypialni.

Wyjacie tarasowe z salonu zmienione na rozsuwane centralnie z dwiema witrynami po bokach

Kuchnia cała otwarta z usunięta spiżarnia

 

Dom cudowny, wymarzony i już nie mozemy się doczekać :)

Witam

Czy mogę prosić o przesłanie kilku zdjęć domu na meila   kasia.domy@wp.pl  ? Zastanwiam się nad zakupem projektu.

Pozdrawiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, budujemy Etnę odbicie lustrzane i jesteśmy na etapie więźby dachowej. Gdyby ktoś był zainteresowany to zmiany jakie wprowadziliśmy to: Mała łazienka przeniesiona na wprost zamiast garderoby. Duża łazienka przesunięta w "dół" patrząc na projekt w miejsce małej i dzięki "zabraniu" miejsca z komputerem z sypialni i postawieniem ściany wyszedł dodatkowy pokój. Dwie garderoby na końcu domu połączone w jedna dużą z wejściem z sypialni. Wyjacie tarasowe z salonu zmienione na rozsuwane centralnie z dwiema witrynami po bokach Kuchnia cała otwarta z usunięta spiżarnia Dom cudowny, wymarzony i już nie mozemy się doczekać :)
Witam Czy mogę prosić o przesłanie kilku zdjęć domu na meila   kasia.domy@wp.pl  ? Zastanwiam się nad zakupem projektu. Pozdrawiam Kasia

Zrobiliśmy identycznie i tez mamy odbicie lustrzane . My już dom zamknięty teraz prace w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Krzysztof

Witam . Prosiłbym o szczegółowe rysunki i kosztorys domu. Interesuje mnie głównie czy strych nadaje się do jakiejkolwiek adaptacji. (tzn jego wysokość w różnych miejscach.} Radomiak_mini@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...