Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Honorata II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Gość Anna napisał: Witam Czy ktos z panstwa ktorzy buduja ten dom moglby podac wymiary kuchni oraz salonu ? Pozdrawiam
Dzień dobry, Proponuję zapoznanie się ze zwymiarowanymi rysunkami szczegółowymi do projektu jakie mogę przesłać e-mailem. Pozdrawiam

Witam Bardzo prosze o przeslanie rysunkow szczegolowych do projektu na email ania.didi@poczta.fm Mam rowniez pytanie czy jest mozliwosc zmiany schodow na schody ze spocznikiem .? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.12.2018 o 10:55, Gość Anna napisał:
Dzień dobry, Proponuję zapoznanie się ze zwymiarowanymi rysunkami szczegółowymi do projektu jakie mogę przesłać e-mailem. Pozdrawiam


Witam Bardzo prosze o przeslanie rysunkow szczegolowych do projektu na email ania.didi@poczta.fm Mam rowniez pytanie czy jest mozliwosc zmiany schodow na schody ze spocznikiem .? Pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Jest możliwość zmiany schodów na schody ze spocznikiem kwadratowym (zostaje wtedy pół biegu) natomiast trzeba przesunąć ściankę działową między pokojami na piętrze. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2018 o 22:10, Gość Kasia napisał:

Witam, my także zakończyliśmy budowę Honoraty II, aktualnie nasz domek jest w stanie surowym zamkniętym. Całkowity koszt do tej pory to około 230 tyś. Stan surowy otwarty kosztował nas około 194 tyś.

Witam

gratuluję inwestycji. Dom prezentuje się zacnie.
Chciałbym poprosić o informację ile szt pustaka
ceramicznego było potrzebne u Państwa.
Ze zdjęć wnioskuję, że był zastosowany porotherm 25.
Byłbym ogromnie wdzięczny za taką informację,
ponieważ właśnie stoję przed zakupem tego materiału.
Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Agnieszka i Adrian
On 5/1/2016 at 10:35 AM, Guest Edyta said:

Witam, cieszę się, że nie tylko nam podoba się ten projekt. Prawdopodobnie ruszymy z budową w czerwcu. Nasza Honorata zostanie zbudowana w Ostrołęce. A Wasza?

Witam czy skonczyliscie już państwo budowę domu? Planujemy budowę w tym roku okolice Szczytna i mamy kilka pytań. 505708163 to mój numer tel gdybym mogła prosić o SMS 

Pozdrawiam Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka i Adrian
On 11/11/2017 at 12:31 PM, *Borys* said:

post-23023-0-92732900-1510399896_thumb.jpg

Witam w tym roku przymierzamy się do kupna projektu i rozpoczęcia budowy czy moglibyśmy prosić o kontakt 505708163 lub prud@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Jarek napisał:

Dzień dobry. Czy możliwa jest modyfikacja dachu żeby był płaski?

Dzień dobry, można wprowadzić taką zmianę do projektu. Są dwa sposoby wprowadzania zmian: poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie. Pozdrawiam. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, 

mam prośbę o przesłanie projektu technicznego na adres dominika_grosman@onet.eu. 

Bardzo interesuje nas ten projekt. A realizacje są przepiękne. Gratulujemy wszystkim szczęśliwym posiadaczom tego domku. 

Jesteśmy prawie zdecydowani, ale zastanawiamy się czy nas na niego stać :) Choć niektóre kosztorysy przedstawione przez Państwa brzmią niezwykle atrakcyjnie.

Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc. Gdyby ktoś chciał się z nami podzielić wizją kosztów, tak od samego początku, chętnie nawiążemy kontakt. 

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, donbar napisał:

Witam, 

mam prośbę o przesłanie projektu technicznego na adres dominika_grosman@onet.eu. 

Bardzo interesuje nas ten projekt. A realizacje są przepiękne. Gratulujemy wszystkim szczęśliwym posiadaczom tego domku. 

Jesteśmy prawie zdecydowani, ale zastanawiamy się czy nas na niego stać :) Choć niektóre kosztorysy przedstawione przez Państwa brzmią niezwykle atrakcyjnie.

Bylibyśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc. Gdyby ktoś chciał się z nami podzielić wizją kosztów, tak od samego początku, chętnie nawiążemy kontakt. 

Z góry dziękujemy i pozdrawiamy !!

 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2017 o 18:47, Gość Helena napisał:

Właśnie postawiliśmy ten domek - aktualnie mamy stan surowy zamknięty. Całkowity koszt brutto ( ze wszystkim dosłownie, wliczając projekt, geodetów, zakupy materiałów, robociznę, okna i drzwi, dach, rynny i wszystkie koszty jakie były) wyniósł nas 222 tys. zł. Nie są to najtańsze materiały, raczej te lepsze  :rolleyes: Domek fajnie wygląda w środku. Szczerze polecam :-)

Witam Pani Heleno, 

przymierzamy się do budowy Honoraty. Mam prośbę czy mogłaby Pani przesłać nam zestawienie kosztów do stanu surowego zamkniętego ? dominika_grosman@onet.eu

Czy w kwotę, którą Pani podała wliczona jest też cena działki ?? 

Chętnie zobaczyłabym też zdjęcia, z budowy jak też stanu wykończonego.

Gdzie znajduję się  Pani domek ??

Pozdrawiam, 

Dominika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2018 o 22:10, Gość Kasia napisał:

Witam, my także zakończyliśmy budowę Honoraty II, aktualnie nasz domek jest w stanie surowym zamkniętym. Całkowity koszt do tej pory to około 230 tyś. Stan surowy otwarty kosztował nas około 194 tyś. 

20171224_094354.jpg

20171224_094417.jpg

20171224_094519.jpg

Witam Pani Kasiu, 

czy mogłabym prosić o kontakt mailowy:  dominika_grosman@onet.eu. 

Mam kilka pytań, byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc. 

Gdzie zbudował się Wasz domek ?

Pozdrawiam, 

Dominika 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
48 minut temu, matt2000 napisał:

Witam,

Czy ktoś z Państwa analizował zmianę stropu monolitycznego pomiędzy parterem a piętrem na strop typu SMART (płyty) lub Terriva?

Czy projekt przewiduje taką zmianę?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Pozdrawiam

Maciej

Dzień dobry,

w tym projekcie strop monolityczny okazał się rozwiązaniem optymalnym.

Duże rozpiętości pomiędzy ścianami nośnymi/belkami konstrukcyjnymi i usytuowanie schodów uniemożliwiło zastosowanie stopu gęstożebrowego Teriva, jaki stosujemy w większości naszych projektów.

Istnieje możliwość zmiany stropu na inny rodzaj. Decyzję o tym powinien podjąć architekt adaptujący po analizie przeprowadzonej przez konstruktora. 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem Honorata II, czy mogę prosić o przesłanie dokumentacji technicznej na adres: ymz@wp.pl

Ponadto, czy jest możliwość poszerzenia szerokości po stronie kuchni, jadalni i salonu o ok 0.5m tak aby uzyskać większą kuchnię?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Jacek napisał:

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany projektem Honorata II, czy mogę prosić o przesłanie dokumentacji technicznej na adres: ymz@wp.pl

Ponadto, czy jest możliwość poszerzenia szerokości po stronie kuchni, jadalni i salonu o ok 0.5m tak aby uzyskać większą kuchnię?

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Rysunki szczegółowe zostały wysłane na podany adres.

Istnieje możliwość wprowadzenia opisanych zmian.

Poszerzając budynek na parterze takiej samej zmianie ulegną również pomieszczenia na poddaszu. 

Powiększeniu ulegnie tez powierzchnia dachu. W oryginalnym projekcie jest to dach kopertowy. Po zmianie pojawi się kalenica.

Tego typu zmiany można zlecić naszej pracowni lub projektantowi, który będzie zajmowała się adaptacją projektu do warunków lokalnych.

W celu otrzymania od nas wyceny kosztów przeprojektowania  proszę o wysłanie e-maila na adres info@dobredomy.pl.

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...