Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Emily - bliźniak


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

Jaka jest koszt wybudowania domu emily do stanu surowego zamkniętego, a jaki koszt do stanu deweloperskiego?

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej dla domu Emily Bliźniak. Projekt powinien być gotowy pod koniec września - wówczas będziemy mogli przesłać do niego szczegółowe rysunki oraz zlecić opracowanie zestawień kosztorysowych. Proszę więc o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl na koniec września.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Gość Kaasia

Szukam informacji czy ktoś zrealizował juz ten projekt i byłby tak miły by podzielić sie owocem ciężkiej pracy przy budowie domu Emily i chciałby wysłać mi kilka zdjęć z etapu wznoszenia murów, wykończenia i zakończenia prac budowlanych a także kilka zdań o kosztach. Podaje meila do kontaktu klecha.katarzyna4@gmail.com

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Emilia

 

Witam , jestem zainteresowana tym projektem , czy można do tego projektu zrobić na dole adaptacje dodatkowego pokoju np za kotłownia ? Bardzo zależy mi na sypialni na dole . Proszę o kontakt emilaaz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wraz z córkami podjęliśmy decyzję o budowie bliźniaka i nagle okazało się, że w Waszej pracowni powstały trzy projekty spełniające nasze oczekiwania. To Ofelia, Liliana i Emily. No i jest problem, który wybrać. Już prawie wygrała Ofelia, ponieważ na górze są 4 pokoje, gdy okazało się, że w Emily też, być może, można wykombinować mały pokój z garderoby i części hallu. Mamy już materiały dot. Ofelii i Liliany ale proszę jeszcze o pakiet dot. Emily. Proszę też o informację, czy w tych domach istnieje możliwość włączenia kominka w system ogrzewania domu (wkład z płaszczem lub jakieś inne rozwiązanie). Mam nadzieję, że uda nam się w końcu wybrać:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Gość Robert napisał:

Wraz z córkami podjęliśmy decyzję o budowie bliźniaka i nagle okazało się, że w Waszej pracowni powstały trzy projekty spełniające nasze oczekiwania. To Ofelia, Liliana i Emily. No i jest problem, który wybrać. Już prawie wygrała Ofelia, ponieważ na górze są 4 pokoje, gdy okazało się, że w Emily też, być może, można wykombinować mały pokój z garderoby i części hallu. Mamy już materiały dot. Ofelii i Liliany ale proszę jeszcze o pakiet dot. Emily. Proszę też o informację, czy w tych domach istnieje możliwość włączenia kominka w system ogrzewania domu (wkład z płaszczem lub jakieś inne rozwiązanie). Mam nadzieję, że uda nam się w końcu wybrać:)

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Bardzo proszę o adres mailowym, abym mogła Panu wysłać materiały. Zmiany dotyczące ogrzewania można wprowadzać na etapie adaptacji ze swoim architektem adaptującym. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...