Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Artemis II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 300
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, projekt rewelacyjny, zapisuje go na przyszłiość, czy mogę dostać namiary na tą fototapetę która jest na ścianie z tv.

 

Witam, projekt rewelacyjny, zapisuje go na przyszłiość, czy mogę dostać namiary na tą fototapetę która jest na ścianie z tv.

Witam

 

Cała wizualizacja wnętrz to efekt pracy w programie graficznym, nie są to konkretne produkty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam. Czy jest możliwość wybudowania domu bez garażu, a pomieszczenie gospodarcze umieścić w dobudowanej piwnicy? Czy łazienkę na parterze można skrócić i wstawić tam zejście do piwnicy? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możliwość wybudowania domu bez garażu, a pomieszczenie gospodarcze umieścić w dobudowanej piwnicy? Czy łazienkę na parterze można skrócić i wstawić tam zejście do piwnicy? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

witam

Proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Karolina

Witam, podobnie jak wiekszosc tu osob, poprosze o wszystkie mozliwe darmowe materialy odnosnie projektu Artemis II.

Mam nadzieje, ze sa wsrod nich rzuty z dokladnymi wymiarami kazdego pomieszczenia i zaznaczonymi skosami. 

 

Bede rowniez wdzieczna za sugestie:

- jak wygospodarowac przestrzen na pralnie i suszarnie (widzialam, ze takie pytanie juz padlo, wiec macie Panstwo pewnie gotowa odpowiedz) 

- jak ewentualnie zagospodarowac spora dosc przestrzen nad garazem 

- ile przestrzeni mozna uzyskac likwidujac pustke nad salonem lub jej czesc (rozwazam to np. w kontescie pralni, ktorej zdecydowanie brakuje w tym projekcie). 

 

Moj mail: bakalia20@poczta.onet.pl 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podobnie jak wiekszosc tu osob, poprosze o wszystkie mozliwe darmowe materialy odnosnie projektu Artemis II.

Mam nadzieje, ze sa wsrod nich rzuty z dokladnymi wymiarami kazdego pomieszczenia i zaznaczonymi skosami. 

 

Bede rowniez wdzieczna za sugestie:

- jak wygospodarowac przestrzen na pralnie i suszarnie (widzialam, ze takie pytanie juz padlo, wiec macie Panstwo pewnie gotowa odpowiedz) 

- jak ewentualnie zagospodarowac spora dosc przestrzen nad garazem 

- ile przestrzeni mozna uzyskac likwidujac pustke nad salonem lub jej czesc (rozwazam to np. w kontescie pralni, ktorej zdecydowanie brakuje w tym projekcie). 

 

Moj mail: bakalia20@poczta.onet.pl 

 

Pozdrawiam

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Ale ceny, za niskie. Do każdgo projektu powinno się dodać minimum 100.000,00zł. gdyż wszystko wychodzi dużo drożej. Wiem to z doswiadczenia.

witam

A wybudował Pan/Pani już któryś z naszych projektów? Chętnie poznamy  jego rzeczywiste koszty budowy i porównamy je do naszej wyceny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...