Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Nadia


Gość kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Kasiu czy ci robotnicy to w takich cenach robią u wszystkich, czy  Pani robili po znajomości (taniej) ? Czy w takich cenach robią normalnie. Jeśli tak to prosiła bym o kontakt do nich , jeśli można. Bo w moim przypadku jest ten sam projekt, więc jeśli w takiej cenie to warto się zdecydować. Tylko problem bo mieszkam w woj Lubelskim , ale wszystko jest do dogadania myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

ok nie ma problemu, mi się nie spieszy ponieważ ja, jak dobrze pójdzie to zacznę budowę w 2017 zbieram jeszcze fundusze. Ale tak powoli zbieram kontakty i pytam o ceny żeby potem od razu działać , a nie motać się i dopiero szukać ekip.  Gdyby Pani ekipa zgodziła się za takie pieniądze do mnie przyjechać i mi postawić domek było by ekstra.  :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pani Kasiu. Piękny domek :) Z mężem też przymierzamy się do budowy Nadii. Prawdopodobnie zaczniemy w przyszłym roku. Czy mogę zapytać o koszt szerokich drzwi w salonie? Czy będą to drzwi przesuwne czy przesuwno-uchylne? I jakiej firmy okna Pani kupiła? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dziękuję za odpowiedź :) Pewnie będę miała do Pani więcej pytań ;) A czy może Pani napisać jakiej szerokości będzie brama garażowa? Bo pisała Pani, że w projekcie została powiększona

Witam czy planujecie Państwo jakieś zmiany w projekcie ?  Jeśli tak to jakie ? Czy orientowała się Pani może jaka jest cena tych narożnych okien w salonie i jadalni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy planujecie Państwo jakieś zmiany w projekcie ? Jeśli tak to jakie ? Czy orientowała się Pani może jaka jest cena tych narożnych okien w salonie i jadalni ?

Cen okien jeszcze nie znam, a z większych zmian - mamy zamiar zrobić mały balkon na górze, po stronie, gdzie są dwa pokoje. Dodatkowo pewnie podniesienie ściany kolankowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 3 months later...

Witam,

Ja również śledzę wątek ale najwyraźniej autor już tu nie zagląda :(

PS. Oczywiście i ja planuję wybudować ten domek. Jeśli ktoś z Państwa ma dalsze zdjęcia np. już z elewacją, tylkami lub stan wykończony, prośba o ich dodanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 2 months later...

Witam,

w przyszłym roku zaczynam budować Nadię w woj. łódzkim.

Proszę o przysyłanie zdjęć z budowy domku, dzielenie się informacjami na temat jego budowy.

Pozdrawiam :mellow:

Ja też chce na wiosnę ruszyć z tym projektem może będziemy się dzielić informacjami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Katarzyna

Witam, okna i drzwi niestety będą dopiero w 2016. Co do drzwi wejściowych to 110 cm mają. A co do kosztów to tak jak wcześniej pisałam SSZ (doliczam już wycenione okna) wyszedł nas ok 80 000 zł.

Witam, te 80 000 to wyszło za materiału tak? czyli ile kosztował Państwa ssz robota oraz materiały? dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...