Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

budowa domu MILOS


jolanta

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny super pokazujecie odsłony Milosa :) ja już za niedługo też będę mogła dodać zdjęcia - jestem na etapie zalewania stropu :) nasz milos ma z przodu dwa identycznej wielkości okna - nie są narożne :) plus drzwi wejściowe o szerokości 150  - wasze zdjęcia pozwalają mi w łatwiejszy sposób wprowadzać zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny super pokazujecie odsłony Milosa :) ja już za niedługo też będę mogła dodać zdjęcia - jestem na etapie zalewania stropu :) nasz milos ma z przodu dwa identycznej wielkości okna - nie są narożne :) plus drzwi wejściowe o szerokości 150  - wasze zdjęcia pozwalają mi w łatwiejszy sposób wprowadzać zmiany

Hej czekamy na zdjęcia ,zawsze to coś nowego w naszym wspólnym Milosie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kasi chodzi mi o łazienkę na dole a dokładnie o schody jakie będziesz miała. Widzę, że też nie masz ściany po lewej stronie tej co odgranicza schody. Łazienkę masz z umywalka i muszlą? Bo mi kurcze brakuje prysznica na dole. Ciekawią mnie Twoje rozwiązania. Nam dopiero w poniedziałek wchodzą stawiać mury. Robimy poroterm winemberg czy jakoś tak się to pisze ;-) p.s. Jeśli możesz to zrób fotkę z salonu w stronę łazienki jak to wygląda dziękuję. Ja kolejne fotki umieszczę w przyszłym tygodniu jak coś urośnie w górę ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kasi chodzi mi o łazienkę na dole a dokładnie o schody jakie będziesz miała. Widzę, że też nie masz ściany po lewej stronie tej co odgranicza schody. Łazienkę masz z umywalka i muszlą? Bo mi kurcze brakuje prysznica na dole. Ciekawią mnie Twoje rozwiązania. Nam dopiero w poniedziałek wchodzą stawiać mury. Robimy poroterm winemberg czy jakoś tak się to pisze ;-) p.s. Jeśli możesz to zrób fotkę z salonu w stronę łazienki jak to wygląda dziękuję. Ja kolejne fotki umieszczę w przyszłym tygodniu jak coś urośnie w górę ela

witam

co do schodów będziemy mieli drewniane, ścianki rzeczywiście nie będzie. Łazienka na dole będzie z muszlą i umywalką, też żałuję że nie będzie prysznica. Jutro zrobię zdjęcia, o które prosisz.  Zamówiliśmy okna z Drutex-u orzech ze szprosami do tego jasna elewacja i dachówka w kolorze brązu- pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kasi chodzi mi o łazienkę na dole a dokładnie o schody jakie będziesz miała. Widzę, że też nie masz ściany po lewej stronie tej co odgranicza schody. Łazienkę masz z umywalka i muszlą? Bo mi kurcze brakuje prysznica na dole. Ciekawią mnie Twoje rozwiązania. Nam dopiero w poniedziałek wchodzą stawiać mury. Robimy poroterm winemberg czy jakoś tak się to pisze ;-) p.s. Jeśli możesz to zrób fotkę z salonu w stronę łazienki jak to wygląda dziękuję. Ja kolejne fotki umieszczę w przyszłym tygodniu jak coś urośnie w górę ela

w ostatnim czasie powstały kominy no a nad tarasem  mamy już daszek! pozdrawiam

post-21119-0-75692100-1439842505_thumb.jpg

post-21119-0-97360800-1439842508_thumb.jpg

post-21119-0-78775300-1439842591_thumb.jpg

post-21119-0-33254800-1439842602_thumb.jpg

post-21119-0-84981100-1439842611_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jaki macie strop ?ten układany terviva....nadal zastanawiam się nad ściankami działowymi  z pustaka ,zabronił nam nawet projektant.Na ścianach nośnych mamy murowane  ściany ,reszta ma być z płyt.

A co u mnie ?nadal się dzieje ! Wyrównaliśmy teren ,a w domu instalacje idą pełną parą  elektryczna i kanalizacyjna,pod koniec września robimy tynki natryskowe.Była i pierwsza kawka na parapecie.I mamy już okna,

pozdrawiam !Jola

post-20949-0-55775100-1441647268_thumb.jpg

post-20949-0-72732400-1441647286_thumb.jpg

post-20949-0-00847300-1441647297_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu jaki macie strop ?ten układany terviva....nadal zastanawiam się nad ściankami działowymi z pustaka ,zabronił nam nawet projektant.Na ścianach nośnych mamy murowane ściany ,reszta ma być z płyt.

A co u mnie ?nadal się dzieje ! Wyrównaliśmy teren ,a w domu instalacje idą pełną parą elektryczna i kanalizacyjna,pod koniec września robimy tynki natryskowe.Była i pierwsza kawka na parapecie.I mamy już okna,

pozdrawiam !Jola

Witam, fajnie juz wyglada milosek z oknami, chcialbym wiedziec jaki jest koszt wszystkich okien i czy to sa dwu szybowe cz trzy, a to w salonie wielkie jaki ma wymiary, jak sie otwiera i ile kosztowalo. Pozdrawiam - Piotr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pytanie do Joli lub Kasi, które są najdalej posunięte w budowie. Czy dawałyście do stropu dodatkowo w salonie jakąś metalową konstrukcję?? Jeśli chodzi o moje postępy mury są dziś przywożą strop w czwartek kominy. Kilka zmian dzięki Kasi w salonie będą do połowy odkryte schody dodam na dniach fotki

Czekam na odp pozdrawiam ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eulalia ja własnie jestem na etapie kładzenia stropu - i mamy dodatkową metalowe wzmocnienie w wykuszu -

Jolu widzę że zrezygnowaliście ze szpros w oknach - ja mam wielki dylemat :) proszę napisz jaki koszt okien oraz koszt okna w dużym pokoju tego największego - twoja realizacja jest najbardziej zbliżona do mojego pomysłu na ten projekt :) proszę dodaj zdjęcia boków domu :) my ugrzęźliśmy na etapie stropu - myślałam że szybciej to pójdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam pytanie do Joli lub Kasi, które są najdalej posunięte w budowie. Czy dawałyście do stropu dodatkowo w salonie jakąś metalową konstrukcję?? Jeśli chodzi o moje postępy mury są dziś przywożą strop w czwartek kominy. Kilka zmian dzięki Kasi w salonie będą do połowy odkryte schody dodam na dniach fotki

Czekam na odp pozdrawiam ela

hej u mnie jest strop układany i jeszcze na wierzchu po  stropie idzie zbrojenie ,wszystko zgodnie z projektem a pomimo tego nie mogę postawić ścianek działowych w pokojach z pustaka co mnie niezmiernie denerwuje :angry: może warto coś dać żeby te ściany działowe były murowane a nie z płyt kart -gips,pomyśl o tym przed położeniem stropu! pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, fajnie juz wyglada milosek z oknami, chcialbym wiedziec jaki jest koszt wszystkich okien i czy to sa dwu szybowe cz trzy, a to w salonie wielkie jaki ma wymiary, jak sie otwiera i ile kosztowalo. Pozdrawiam - Piotr

za wszystkie okna zapłaciliśmy około 14 tys ,okna dwu szybowe ,dwu kolorowe W salonie otwierają się wszystkie okna ,okno z salonu kosztowało te duże 1550 zł, wymiar to szer 2960 i wysokość 2370.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eulalia ja własnie jestem na etapie kładzenia stropu - i mamy dodatkową metalowe wzmocnienie w wykuszu -

Jolu widzę że zrezygnowaliście ze szpros w oknach - ja mam wielki dylemat :) proszę napisz jaki koszt okien oraz koszt okna w dużym pokoju tego największego - twoja realizacja jest najbardziej zbliżona do mojego pomysłu na ten projekt :) proszę dodaj zdjęcia boków domu :) my ugrzęźliśmy na etapie stropu - myślałam że szybciej to pójdzie

post-20949-0-18572000-1441805071_thumb.jpg

post-20949-0-46857100-1441805088_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu czy ty też tak jak Jola nie możesz zrobić do góry ścian z 12 silka tylko z jakiś płyt? Na zdjęciach twoich widać że masz z pustaka. Z tego co pamiętam w projekcie jest 12 silka. Hmm muszę dziś pogadać z majstrem i kierownikiem budowy. Bo już sama nie wiem co jest grane.

u mnie w projekcie są niestety płyty kartonowo gipsowe na stelażach,  -na poddaszu, Bo na parterze ściany działowe są z pustaka 12cm .Myślę że to jest moje niedopatrzenie przed układaniem stropu. Mam wybudowany z pustaka 12  cm, tylko cały ten korytarz co idzie na ścianach nośnych  :( na pietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...