Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

budowa domu MILOS


jolanta

Rekomendowane odpowiedzi

Pokażcie proszę jak wygląda Wasza kuchnia, chodzi mi o zlew pod oknem, nie chcę parapetu tylko jednolity blat. jaką wysokość mebli macie? 

 

Mam zamówioną kuchnię ze zlewem pod oknem. Blat będzie wyżej ok. 93 cm. Będzie właśnie jednolita powierzchnia. Realizacja na listopad niestety. Jak zamontujemy to pokażę  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamówioną kuchnię ze zlewem pod oknem. Blat będzie wyżej ok. 93 cm. Będzie właśnie jednolita powierzchnia. Realizacja na listopad niestety. Jak zamontujemy to pokażę :D

Witaj bardzo ladnie wyglada domek jaki kolor elewacji? POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamówioną kuchnię ze zlewem pod oknem. Blat będzie wyżej ok. 93 cm. Będzie właśnie jednolita powierzchnia. Realizacja na listopad niestety. Jak zamontujemy to pokażę  :D

 

a płyta, piekarnik lodówka z której strony? chciałabym płytę indukcyjną po prawej stronie kuchni, nie wiem gdzie wstawić lodówkę i piekarnik który chciałabym zabudować wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a płyta, piekarnik lodówka z której strony? chciałabym płytę indukcyjną po prawej stronie kuchni, nie wiem gdzie wstawić lodówkę i piekarnik który chciałabym zabudować wyżej :)

Lodówka będzie po stronie lewej przy spiżarni. Pod oknem na środku będzie zlew. Po prawej będzie indukcja, obok w wysokim słupku będzie zamontowany piekarnik. Całość oddzielona od jadalni wysokim blatem z hokerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodówka będzie po stronie lewej przy spiżarni. Pod oknem na środku będzie zlew. Po prawej będzie indukcja, obok w wysokim słupku będzie zamontowany piekarnik. Całość oddzielona od jadalni wysokim blatem z hoker

kuchnia u mnie wygląda właśnie tak jak na zdjęciu! zabudowa kuchenna kosztowała nas 18,500 zł,nie mam spiżarni dlatego na tej ścianie jest duzo miejsca i zmiejściła si,ę ta szafa o której marzyłam.

a u mnie nadal trwają prace ,ciągle sprzątam ,myję coś ,ciągle coś wykańczamy a siły już brak tak jak finasnów,czekam jeszcze na schody z jesionu to już chyba na koniec pażdziernika będą-ale jest cuuudny domek i mieszka się wspaniale .

Kasiu zaglądasz tu jeszcze co u Ciebie?

post-20949-0-72913500-1471884340_thumb.jpg

post-20949-0-81475700-1471884349_thumb.jpg

post-20949-0-81506900-1471884357_thumb.jpg

post-20949-0-10592500-1471884367_thumb.jpg

post-20949-0-01063600-1471884378_thumb.jpg

post-20949-0-69532000-1471884387_thumb.jpg

post-20949-0-16412900-1471884395_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia u mnie wygląda właśnie tak jak na zdjęciu! zabudowa kuchenna kosztowała nas 18,500 zł,nie mam spiżarni dlatego na tej ścianie jest duzo miejsca i zmiejściła si,ę ta szafa o której marzyłam.

a u mnie nadal trwają prace ,ciągle sprzątam ,myję coś ,ciągle coś wykańczamy a siły już brak tak jak finasnów,czekam jeszcze na schody z jesionu to już chyba na koniec pażdziernika będą-ale jest cuuudny domek i mieszka się wspaniale .

Kasiu zaglądasz tu jeszcze co u Ciebie?

 

kuchnia u mnie wygląda właśnie tak jak na zdjęciu! zabudowa kuchenna kosztowała nas 18,500 zł,nie mam spiżarni dlatego na tej ścianie jest duzo miejsca i zmiejściła si,ę ta szafa o której marzyłam.

a u mnie nadal trwają prace ,ciągle sprzątam ,myję coś ,ciągle coś wykańczamy a siły już brak tak jak finasnów,czekam jeszcze na schody z jesionu to już chyba na koniec pażdziernika będą-ale jest cuuudny domek i mieszka się wspaniale .

Kasiu zaglądasz tu jeszcze co u Ciebie?

Jolu bardzo ładna kuchnia. Też będę miała szafę w tej wnęce przy kominie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu twoja kuchnia prezentuje się ślicznie. A co zrobiłaś z wnęką w której stoi szafa. Tam jest jeszcze trochę przestrzeni. Jak ją zagospodarowałaś?

hmm nie wiem dokładnie o co chodzi ,kuchnia jest cała w zabudowie nie ma wcale wolnej przestrzeni,szafa jest do końca ściany tej od wiatrołapu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Dawno nic nie pisałam ale już powoli nasz Milosek nabiera wyglądu ?

Mamy juz posadzki teraz zaczynamy ocieplać dach pianką panowie od łazienki wchodzą początek września, kuchnia zamówiona na października i tak powoli jakoś idzie.

Jolu masz śliczną kuchnią ja muszę jeszcze trochę na swoją poczekać mam nadzieję, że będzie równie ładna

Jak porobię zdjęcia telefonem to coś zamieszczę na stronie

Pozdrawiam ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pokażcie proszę jak zagospodarowaliście ścianę w salonie między wykuszem, tam gdzie znajduje się dodatkowe okno? murarz nam je zmniejszył, żeby móc wstawić komodę, ale nie jestem przekonana do końca. na tej ścianie chciałabym tylko jakąś komodę na TV a pod tym oknem jakiś większy kwiat. zastanawiam się czy może jednak zamurować to okno, dopóki nie mamy wstawionych ich jeszcze. 

 

Nie mam pomysłu na salon także mile widziane zdjęcia już urządzonych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie proszę jak zagospodarowaliście ścianę w salonie między wykuszem, tam gdzie znajduje się dodatkowe okno? murarz nam je zmniejszył, żeby móc wstawić komodę, ale nie jestem przekonana do końca. na tej ścianie chciałabym tylko jakąś komodę na TV a pod tym oknem jakiś większy kwiat. zastanawiam się czy może jednak zamurować to okno, dopóki nie mamy wstawionych ich jeszcze. 

 

Nie mam pomysłu na salon także mile widziane zdjęcia już urządzonych :)

u mnie z tej strony stoi sofa ,telewizor jest na drugiej stronie ,ja proponuje okno zabudować nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie z tej strony stoi sofa ,telewizor jest na drugiej stronie ,ja proponuje okno zabudować nie jest potrzebne.

 

Ja robię półotwarte schody :) także tam TV nie za bardzo :)

a i myślałam o takim czymś w wykuszu  http://panidyrektor.pl/wp-content/uploads/2013/03/Siedzisko-pod-oknem-6.png , ma ktoś? zastanawiam jak to będzie współgrało i w jakiej odległości wstawić stół :)

 

ja tu o wystroju a dopiero strop zbroimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...