Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

budowa domu MILOS


jolanta

Rekomendowane odpowiedzi

o matko to skąd on wziął taką cenę ,czekam na kolejną wycenę  od innego gościa,.U mnie pierwsza wersja to drewno druga to płyta ,też gięte drzwiczki sztuk 4, zawiasy blum ,szafka w kominie od kominka ,barek  jeszcze wzór na górze segmentu tzw korona ,nic wymyślnego a cena szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Kate

Witam. Jestem zainteresowana budową domu Milos ale jedyne co mnie martwi to toaleta na parterze. Czy mogłabym prosić o jakieś całościowe zdjęcia środka toalety i czy nie ma dyskomfortu w jej użytkowaniu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość mariloa

Dorotko przepraszam ze nie skorzystalam z zaproszenia ale walcze ze swoja budowa obecnie konczymy murowanie gory i więźba idzie bylismy w jaworze dlugo szukalsmy Twojego domku;-)niestesy nie trafilismy do Ciebie.moze podaj jakie to osiedle lub ulica to znajde po bryle domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Budynek mam juz odebrany ,zameldowałam się już w nowym domku ,zabudowa do kuchni wybrana (wyszło 18 tys) będzie w połowie lipca ,ogrodzenie już ku końcowi a w środku dalej trwają prace!I wszystko idzie tak powoli  :rolleyes:

pozdrawiam Jola

Poprosimy zdjęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy  ktoś z Państwa zainstalował u siebie system rekuperacji? Jeśli tak to jaki to koszt ogółem? 

szczerze mówiąc zgubiłam się  w tych rachunkach,ale koszt na dzień dzisiejszy około 400 tys (,bez działki) a mam już wykończone ,zapłacone za kuchnię ,drzwi  wewnętrzne,część mebli kupionych do domu ,brak natomiast elewacji -zrobimy za rok niestety nie starczyło funduszu :) ,ale i tak jest piękny .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili nasz milos prezentuje się następująco:

 

lKlWqn.jpg

 

jiZyKX.jpg

 

as3KIz.jpg

 

5mqTO2.jpg

 

Ix3tmc.jpg

 

C3H486.jpg

 

KjPRis.jpg

 

Tu fotka sprzed kilku tygodni:

y926fX.jpg

A kolor dachu, okien i bramy?

kusi mnie rekuperacja ale jednak za wysoki koszt jak na nasz budżet i kredyt :)

 

My zaczynamy w końcu w lipcu, oby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Podobno w sierpniu mamy się wprowadzić, ale ja jakoś nie wierzę :)

A kiedy rozpoczął Pan budowę? ściana kolankowa była podnoszona? bardzo ładnie się prezentuje i już chciałabym być na tym etapie a nawet na początku nie jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie drzwi są tylko zewnętrzne  ,nie ma garażu zmieniłam na pokój i jest super!

A zrobiła sobie Pani na dole prysznic? kiedyś tam jakby rodzinka się znacząco powiększyła albo syn chciałby z nami zamieszkać to wtedy zrobimy z garażu pokój i dodatkowo dla nas łazienkę :) teraz bez garażu byłby dla nas za duży metraż. 

 

Nie ma drzwi zewnętrznych kotłowni. Wejście jest tylko od strony garażu. Zaczęliśmy budowę we wrześniu ubiegłego roku.

 

Okna, drzwi i brama kolor antracyt, dach kolor grafit.

a jaki rodzaj ogrzewania? gazowe?

my wstępnie chcieliśmy ekogroszek ale stanęło na gazowym i kominku z płaszczem wodnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktoś jak się zabrać za przyłączenie gazu do działki a potem do domu? w projekcie jest schemat instalacji gazowej. przy adaptacji projektu architekt zrobił na mapce tylko przyłącze energetyczne, wodociągowe i odprowadzanie ścieków? czy teraz muszę kogoś szukać żeby naniósł na mapkę przyłącze gazowe? projektu wewnętrznej instalacji gazowej nie muszę robić skoro jest w projekcie czy trzeba projekt zaadaptować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jakie macie wymiary okien w pokojach na górze? Zmienialiście wielkości okien czy zgodnie z projektem?

 

My wymiaru okien nie zmienialiśmy, dołożyliśmy okna dachowe w pokojach nad garażem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...