Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ofelia - bliźniak


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Justyna

Witam,   również proszę o udostępnienie zdjęć z gotowej realizacji jeżeli już ktoś postawił ten dom.   pozdrawiam
Podaj adres e mail

WitamMogę prosić o zdjęcia z gotowej realizacji tego domu? pozdrawiam Justyna tina280@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
Gość Patryk

Witam.Jeżeli dysponują Państwo zdjęciami z realizacji tego projektu to bardzo proszę o kilka zdjęć na e-maila 1patrykcichocki@gmail.com

Dziękuje, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem domu ofelia. Mam prośbę o przesłanie kosztorysu oraz zdjęć zakończonych realizacji. Dodatkow mam pytanie czy na życzenie klienta robią Państwo zmiany w projekcie. Adres mail: grzegorz.suwalowski@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem domu ofelia. Mam prośbę o przesłanie kosztorysu oraz zdjęć zakończonych realizacji. Dodatkow mam pytanie czy na życzenie klienta robią Państwo zmiany w projekcie. Adres mail: grzegorz.suwalowski@wp.pl

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
Zmiany na projekt można nanieść na 2 sposoby:
 - w ramach adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem
- zlecić naszym architektom - jest to dodatkowo płatna usługa. W sprawie szczegółów proszę o kontakt bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Alina

Witam, mam pytanie czy ktoś z Państwa dysponuje zdjęciami z budowy swojego bliźniaka, jeżeli tak to bardzo proszę o wysłanie na maila alinaminda@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, proszę o przesłanie kosztorysu bliźniaka na adres: kazajac84@gmail.com

Witam

 

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Bezpłatnie udostępniamy ogólne zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego – prześle je na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Czy ktoś z Was buduje bliźniaka wg. tego projektu ? Ja właśnie zamykam stan surowy i mam kilka pytań ... Jeśli ktoś chciałby się wymienić informacjami to zapraszam do kontaktu na pwierzban@hotmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
9 godzin temu, Gość Mariusz napisał:

Dzień dobry. Proszę o przesłanie kosztorysu budowy domu na adres mariuszfilipowicz@tlen.pl. Pozdrawiam.

Dzień dobry, kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz zestawienie powierzchni dachu i ścian. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz
9 godzin temu, Gość Mariusz napisał: Dzień dobry. Proszę o przesłanie kosztorysu budowy domu na adres mariuszfilipowicz@tlen.pl. Pozdrawiam.
Dzień dobry, kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz zestawienie powierzchni dachu i ścian. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Pozdrawiam. 

Czy zestawienie materiałów jest dla obu segmentów czy dla połówki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Mariusz napisał:
Dzień dobry, kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego oraz zestawienie powierzchni dachu i ścian. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. Pozdrawiam. 


Czy zestawienie materiałów jest dla obu segmentów czy dla połówki?

Dzień dobry, zestawienie, które Pan otrzymał dotyczy obu segmentów. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
20 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Czy projekt ofelia można przerobić, jako dom jednorodzinny dwulokalowy ?

Jaka byłaby wtedy cena projektu. 

Dzień dobry,

Istnieje taka możliwość.

Możemy przesłać rysunki do takiego projektu, który został kiedyś wykonany dla innego klienta.

Jeśli projekt okaże się dla Państwa odpowiedni, uzgodnimy jego cenę.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej
20 godzin temu, Gość Andrzej napisał: Czy projekt ofelia można przerobić, jako dom jednorodzinny dwulokalowy ? Jaka byłaby wtedy cena projektu. 
Dzień dobry, Istnieje taka możliwość. Możemy przesłać rysunki do takiego projektu, który został kiedyś wykonany dla innego klienta. Jeśli projekt okaże się dla Państwa odpowiedni, uzgodnimy jego cenę. Pozdrawiam  

bardzo proszę o przesłanie tych rysunków dla ofelii jednorodzinnej dwulokalowej. mail: andrzej_tomczak@interia.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Andrzej napisał:
Dzień dobry, Istnieje taka możliwość. Możemy przesłać rysunki do takiego projektu, który został kiedyś wykonany dla innego klienta. Jeśli projekt okaże się dla Państwa odpowiedni, uzgodnimy jego cenę. Pozdrawiam  


bardzo proszę o przesłanie tych rysunków dla ofelii jednorodzinnej dwulokalowej. mail: andrzej_tomczak@interia.pl

Dzień dobry,

rysunki zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...