Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Agis II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Witam wszystkich zainteresowanych domem Agis II. Oferuję do sprzedania kompletny i nienaruszony projekt tego domku w atrakcyjnej cenie. Po zakupie projektu okazało się iż nie zmieści się on na naszą dość wąską działkę i niestety musieliśmy kupić inny. Bardzo zależy nam aby komuś on się przydał. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę pisać. Na pewno się dogadamy :)

czy propozycja jeszcze aktualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień dobry czy jest możliwość przesłania kosztorysu tego domu wraz z materiałami? Na adres : grzesiek.kielbowicz@gmail.com

z góry dziękuje.

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne. Na podany adres mailowy przesyłam ogólne zestawienia kosztorysowe i szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zmieszczenie się w sugerowanej cenie można włożyć między bajki. Chyba, że ktoś sam wszystko robi, używa materiałów z biedronki albo tesco. Mnie ten dom na dzień dzisiejszy wyniosi 440 tys ( projekt, adaptacja, przyłącza, stan dev zamkniety) Fakt ze z oknami zaszalałem i jeszcze rekuperację dodałem ale deklarowane przez projektanta szacunkowe wyliczenia to jakieś bajki są

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam wszystkich zainteresowanych domem Agis II. Oferuję do sprzedania kompletny i nienaruszony projekt tego domku w atrakcyjnej cenie. Po zakupie projektu okazało się iż nie zmieści się on na naszą dość wąską działkę i niestety musieliśmy kupić inny. Bardzo zależy nam aby komuś on się przydał. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę pisać. Na pewno się dogadamy :)

Witam!

Aktualne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Paweł

Zmieszczenie się w sugerowanej cenie można włożyć między bajki. Chyba, że ktoś sam wszystko robi, używa materiałów z biedronki albo tesco. Mnie ten dom na dzień dzisiejszy wyniosi 440 tys ( projekt, adaptacja, przyłącza, stan dev zamkniety) Fakt ze z oknami zaszalałem i jeszcze rekuperację dodałem ale deklarowane przez projektanta szacunkowe wyliczenia to jakieś bajki są   Pozdrawiam

W jakim regionie budował pan budował? mogę prosić o kontakt? phajzer@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Gość Wojciech Starzak

Witam wszystkich zainteresowanych domem Agis II. Oferuję do sprzedania kompletny i nienaruszony projekt tego domku w atrakcyjnej cenie. Po zakupie projektu okazało się iż nie zmieści się on na naszą dość wąską działkę i niestety musieliśmy kupić inny. Bardzo zależy nam aby komuś on się przydał. Jeśli ktoś byłby zainteresowany proszę pisać. Na pewno się dogadamy :)
Witam! Aktualne?

Witam! Czy projekt Agis II to lustrzane odbicie? I czy aktualna jest oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 3 years later...

Dzień dobry,

Chciałabym prosić o przesłanie na adres mailowy: andzelikakuras12@gmail.com szczegółowych rysunków projektu Agis II na których będą jasno zaznaczone wymiary oraz pokazane dokładniejsze rzuty oraz przekrój poprzeczny.

Pozdrawiam,

Andżelika Kuras

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Gość Gość napisał:

Dzień dobry,

Chciałabym prosić o przesłanie na adres mailowy: andzelikakuras12@gmail.com szczegółowych rysunków projektu Agis II na których będą jasno zaznaczone wymiary oraz pokazane dokładniejsze rzuty oraz przekrój poprzeczny.

Pozdrawiam,

Andżelika Kuras

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...