Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena II 1G


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam, czy na piętrze można zamienić lewą stronę (pokój, garderoba + pralnia) z prawą (dwa pokoje)? Czy dobrze myślę, że może to być skomplikowane ze względu na komin i okna? Jeśli to możliwe, to czy można to zrobić na etapie adaptacji? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy na piętrze można zamienić lewą stronę (pokój, garderoba + pralnia) z prawą (dwa pokoje)? Czy dobrze myślę, że może to być skomplikowane ze względu na komin i okna? Jeśli to możliwe, to czy można to zrobić na etapie adaptacji? Pozdrawiam.

Dzień dobry. Wprowadzenie takiej zmiany nie powinno stwarzać większych problemów. Wymagać to będzie delikatnego przesunięcia komina oraz wprowadzenia zmian w stolarce okiennej i układzie ścianek działowych. Są to drobne zmiany, które z łatwością można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Zgoda na wykonanie takich modyfikacji standardowo dołączana jest do dokumentacji technicznej projektu. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Bardzo proszę o przesłanie zestawienie materiałów , ich kosztorys, zwymiarowane rysunki,Telimena,Telimena II 1g i Telimena III nie możemy z żoną jeszcze zdecydowac który projekt kupimy.Serdecznie dziękuje
mój adres to ciemek2@wp.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o przesłanie zestawienie materiałów , ich kosztorys, zwymiarowane rysunki,Telimena,Telimena II 1g i Telimena III nie możemy z żoną jeszcze zdecydowac który projekt kupimy.Serdecznie dziękuje

mój adres to ciemek2@wp.pl 

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proszę o informację czy jest możliwość usunięcia wykuszu i czy wtedy będzie możliwość postawienia domu na działce o szerokości 21 m

Witam

Wykusz w domu Telimena II 1G wysunięty jest tylko na 30cm - jego likwidacja pozwoli zmniejszyć minimalną szerokość działki do 21,34m

Proszę jednak skonsultować we właściwym urzędzie wydającym decyzje o pozwoleniu na budowę o możliwość odstępstwa o te 34cm - czasem urząd wyraża taką zgodę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...