Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Telimena II 1G


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 369
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam, Czy jest możliwość zrobienia wizualizacji pokoju na górze z widokiem na ścianę kolankową oraz łazienki na górze?

Witam

Aktualnie autor projektu Telimena II 1G przebywa na urlopie - po jego powrocie, w przyszłym tygodniu, będę w stanie odpowiedzieć, czy przewidujemy opracowanie dodatkowych wizualizacji wnętrz dla tego projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, prosze o szczegolowe rysunki na adres edvinka91@gmail.com. Czy mozliwe jest wyslanie projektu na Litwe?

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Projekt możemy wysłać na Litwę - koszt przesyłki to około 150zł, płatność musi być zrobiona przelewam przed wysłaniem projektu.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulina

ja także chętnie zobaczyłabym wizualizacje góry jak i klatki schodowej. Mam jeszcze takie pytanie czy przy tym projekcie istnieje możliwość powiększenia wiatrołapu przez przeniesienie łazienki pod klatke schodową przy czym likwidując pokój a powiekszając jednocześnie pomieszczenie gosp.

Pozdrawiam serdecznie Paulina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także chętnie zobaczyłabym wizualizacje góry jak i klatki schodowej. Mam jeszcze takie pytanie czy przy tym projekcie istnieje możliwość powiększenia wiatrołapu przez przeniesienie łazienki pod klatke schodową przy czym likwidując pokój a powiekszając jednocześnie pomieszczenie gosp. Pozdrawiam serdecznie Paulina

Witam

Co do wizualizacji wnętrz na poddaszu - odpowiedź wkrótce.

Co do zaproponowanych zmian - technicznie można je zrealizować, najlepiej na etapie adaptacji projektu, we współpracy z lokalnym architektem adaptującym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil

Witam. Prosiłbym o przesłanie zestawienia materiałów i ich kosztorysu na adres kamill-miku@o2.pl. I czy w tym domku przewidziana jest instalacja rekuperatorów. Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...