Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Lena Mała


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Bardzo proszę o przesłanie ogólnego zestawienia kosztorysowego i materiałowego do stanu surowego zamkniętego domu Lena Mała na adres beata.kusznierewicz@wp.pl.

Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 229
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam.Prosze o przeslanie kosztorysu i rysunkow szczegolowych domu Lena Mala na adres stefanekpawel81@gmail.com

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie:

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/

https://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość anna

Witam czy może ktoś buduje lub wybudował  Lena Mała w województwie Łódzkim bardzo bym chciała zobaczyć w środku  metry tego domu . Jeżeli ktoś ma fotki w środku jak wygląda i może pokazać to z góry dziękuje pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość anna

Witam, jestem zainteresowana projektem czy mogłabym prosić o materiały pokazowe na maila annakawka7@gmail.com   z  góry dziękuję i pozdrawiam projekt Lena Mała

  •  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Witam.

Czy jest (lub bedzie) dostepne u Panstwa dom Lena Mala lub Lena z dwustanowiskowym garazem? Jestem rowniez ciekaw czy jest mozliwosc przerobienia powierzchni nad garazem na sypialnie z tarasem widokowym od strony podworza(tylu domu)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy jest (lub bedzie) dostepne u Panstwa dom Lena Mala lub Lena z dwustanowiskowym garazem? Jestem rowniez ciekaw czy jest mozliwosc przerobienia powierzchni nad garazem na sypialnie z tarasem widokowym od strony podworza(tylu domu)?

Pozdrawiam

Dzień dobry,

 

Niestety nie mamy w ofercie domu LENA / LENA MAŁA w wersji z garażem dwustanowiskowym.

Powierzchnię nad garażem można wykorzystać na cele mieszkalne. W kwestii tarasu, nie jest dla mnie jasne jak Państwo to sobie dokładnie wyobrażają. Proszę przesłać zapytanie na adres info@dobredomy.pl z dokładniejszym opisem. Najlepiej w tym przypadku byłoby jednak załączyć szkic zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Dzień dobry,

 

Niestety nie mamy w ofercie domu LENA / LENA MAŁA w wersji z garażem dwustanowiskowym.

Powierzchnię nad garażem można wykorzystać na cele mieszkalne. W kwestii tarasu, nie jest dla mnie jasne jak Państwo to sobie dokładnie wyobrażają. Proszę przesłać zapytanie na adres info@dobredomy.pl z dokładniejszym opisem. Najlepiej w tym przypadku byłoby jednak załączyć szkic zmian.

Rozumiem. Przeslalem juz do panstwa email na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...