Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alfa II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

a czy jest możliwość wykonanie tego projektu w technologii szkieletowej?

Witam

Nasze domy zaprojektowane są w technologii tradycyjnej murowanej. O możliwość ich realizacji w szkielecie należy pytać firmy, które się tą technologia zajmują. Polecam kontakt z firmą WOLF SYSTEM: Grzegorz Niewitała,  Tel: 600 104 130, grzegorz.niewitala@wolfsystem.pl 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Mariusz

Karolex możesz powiedzieć, ile wyszłą wam budowa - czy kosztorysy na stronie są w miarę realne, czy niekoniecznie??

też jestem ciekaw czy kwota budowy Alfa II, czyli 231 tys. zł. jest realny czy mozna zrobić go nieco taniej? Czy też niestety, ale cena jest wyższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam serdecznie.

 

od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem  projektu ALFA II,

na wiosnę rozpoczynam budowę  ,proszę o sugestie dotyczące zmian  jakie dokonaliście w swoich DOMKACH

jeżeli możecie to podeślijcie jakieś fotki. na  becco@wp.pl

i jeszcze jedno ile kosztowała robocizna stanu surowego.  (w okolicach krakowa mają straszne rozbieżności  w cenie)

 

        pozdrawiam paweł

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Oliwia

Witam, wraz z mezem jestesmy na etapie koncowym. Wprowadzilismy liczne zmiany wewnatrz budynku. Tweraz zastanawiamy sie nad fajnym pomyslem na elewacje. CZy ktos moze chchialby podzielic sie swoim?? :) Dzieki i pozdrawiam, Oliwia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Michał

Witam, wraz z mezem jestesmy na etapie koncowym. Wprowadzilismy liczne zmiany wewnatrz budynku. Tweraz zastanawiamy sie nad fajnym pomyslem na elewacje. CZy ktos moze chchialby podzielic sie swoim?? :) Dzieki i pozdrawiam, Oliwia!

Co zmieniliscie, jeśli można zapytać? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, wraz z mezem jestesmy na etapie koncowym. Wprowadzilismy liczne zmiany wewnatrz budynku. Tweraz zastanawiamy sie nad fajnym pomyslem na elewacje. CZy ktos moze chchialby podzielic sie swoim?? :) Dzieki i pozdrawiam, Oliwia!

witam, mam pytanie czy mogłabym prosić o przesłanie zdjęć z wewnątrz i zewnątrz domku, będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam Aśka zabka127@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...

Witam, piszę o informacje o realizacji tego domu - j.gaj89@gmail.com

Witam.Przeszukałem już masę projektów i ciągle wracam do Alfy II.Dom wydaje się być funkcjonalny przestrzenny i prosty w budowie co jest dla mnie istotne bo chcę budować własnymi siłami.

Zastanawiam się jak wam się w nim mieszka i czy projekt ma jakieś wady które odczuwa się po czasie.Co byście w nim zmienili co jest uciążliwe lub czego brak.Czy jest tu ktoś na forum kto wybudował idealnie według projektu ? Zastananawia mnie górne wykończenie elewacji drewnem, na projekcie wygląda ładnie ale czy w rzeczywistośći to dobre rozwiązanie? Do końca roku muszę wybrać projekt.Byłbym mega wdzięczny za sugestie uwagi i fotki z każdego etapu na email. domofr@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...