Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alex


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 522
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Celestyna

Dzień dobry,

Uprzejmie proszę o przesłanie rzutów kondygnacji z wymiarowaniem oraz tabeli z kosztami budowy dwóch projektów domów: Alex i Artemis na adres: celestyna.jasinska@gmail.com.

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam,

Chciałbym postawić dom Alex na działce o wymiarach 14m x 42m. Czy istnieje możliwość dostosowania tego projektu do podanych wymiarów. Informacja dodatkowa: jakaś część wypuszczona budynku w bok może być w granicy działki. Jaki jest koszt przeprojektowania.

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałbym postawić dom Alex na działce o wymiarach 14m x 42m. Czy istnieje możliwość dostosowania tego projektu do podanych wymiarów. Informacja dodatkowa: jakaś część wypuszczona budynku w bok może być w granicy działki. Jaki jest koszt przeprojektowania.

Pozdrawiam

Grzegorz

Witam

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, dopuszcza się sytuowanie budynku ścianą bez otworów okiennych lub drzwiowych bezpośrednio przy granicy z sąsiednią działką budowlaną lub w odległości mniejszej niż określona w ust. 1 pkt 2 (czyli 3m), lecz nie mniejszej niż 1,5 m, na działce budowlanej o szerokości mniejszej niż 16 m.

Zgodnie z tym zapisem ściany budynku można zbliżyć do granic działki na 1,5m. Szerokość domu Alex to 11,50m, po dodaniu 1,5 m z każdej strony daje nam to 14,50m. Aby dom Alex mógł stanąć na Pana działce trzeba by było zwęzić dom o 50 cm.

Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt adaptujący projekt gotowy lub architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

Jeśli chodzi o wycenę zmian proszę o wysłanie zapytania na adres info@dobredomy.pl.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,czy ktos z panstwa zdecydowal sie na budowe tego domu? Jak tak ,bardzo prosilabym o kontakt na jaworskiewa@yahoo.com

Tak ja jestem w trakcie budowy. Na ten moment stan surowy zamkniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja jestem w trakcie budowy. Na ten moment stan surowy zamkniety.

Witam serdecznie, 

jeśli to nie problem, to proszę o przesłanie zdjęć elewacji oraz widok salonu z jadalnią i antresolą.

adres mailowy : kasia_2611@interia.pl 

Jestem bardzo ciekawa jak wygląda Alex w realizacji:) 

Z góry bardzo dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, 

jeśli to nie problem, to proszę o przesłanie zdjęć elewacji oraz widok salonu z jadalnią i antresolą.

adres mailowy : kasia_2611@interia.pl 

Jestem bardzo ciekawa jak wygląda Alex w realizacji:) 

 

Tak ja jestem w trakcie budowy. Na ten moment

 

 

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

 

Tak ja jestem w trakcie budowy. Na ten moment stan surowy zamkniety.

 

Witam

Ja również zakupiłam projekt Alex:) jestesmy na etapie adaptacji bardzo proszę o wymianę informacji na temat tego projektu jak i również chciała bym zobaczyc zdjecia z budowy jesli to jest możliwe  tawcia, przesyłam mój email mlodsza84-84@o2.pl

Z góry dziekuję i serdecznie pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek

Witam serdecznie,  jeśli to nie problem, to proszę o przesłanie zdjęć elewacji oraz widok salonu z jadalnią i antresolą. adres mailowy : kasia_2611@interia.pl  Jestem bardzo ciekawa jak wygląda Alex w realizacji:)   
Tak ja jestem w trakcie budowy. Na ten moment  
  Witam   Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.     Pozdrawiam  
 
Tak ja jestem w trakcie budowy. Na ten moment stan surowy zamkniety.
 
Witam Ja również zakupiłam projekt Alex:) jestesmy na etapie adaptacji bardzo proszę o wymianę informacji na temat tego projektu jak i również chciała bym zobaczyc zdjecia z budowy jesli to jest możliwe  tawcia, przesyłam mój email mlodsza84-84@o2.pl Z góry dziekuję i serdecznie pozdrawiam.  

witam, prosze o zdjecia stanu surowego jesli mozna,piotrek@logistykarg.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Małgosia

Witam , bardzo podoba mi się projekt Alex i mam pytanie i prośbę o przesłanie rysunków, rzutów szczegółowych (z wymiarami) do projektu wraz z kosztorysem na adres :gosia.wiecek7@wp.pl .Z góry dziękuje i gratuluje wspaniałego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy staliśmy się :)właścicielami projektu Alex i zaczyna się nasz bój...:)z budową. Projekt otrzymaliśmy w ciągu dwóch dni:) i jest już u architekta, wprowadzamy kilka zmian odnośnie okien. Może ktoś też buduje Alexa? W razie pytań chętnie się podzielimy naszymi doświadczeniami i pomysłami:) Zamieszczam adres e-mail dla zainteresowanych andrzejlaszczewski21@wp.pl

Witam serdecznie,my z mezem wahamy sie miedzy dwoma projektami Alex/Oliwia i nie mozemy sie zdecydowac. Czy panstwo zaczeli juz budowe? i pytanko odnoscnie zmin w projekcie Alex, a mianowicie zmiana okien . Na jakie zmiany panstwo sie zdecydowali? I czy posiadaja panstwo juz jakis zdjecia z budowy.Prosze o kontakt na

 jaworskiewa@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...