Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alex


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 522
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość blaszma

Witam !Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych do projektu wraz z kosztorysem na adres :blaszma@tlen.pl .Z góry dziękuje i gratuluje wspaniałego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam! jaki jest okres oczekiwania na projekt jeżeli zachcielibyśmy go kupić i czy kupując otrzymujemy kosztorys :)

Witam

Projekt Alex jest już gotowy - można go zamówić od ręki. Korzystając z aktualnej promocji wielkanocnej https://www.dobredomy.pl/news,promocja-wielkanocna.html kosztorys może Pan/Pani otrzymać gratis wraz z projektem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy staliśmy się :)właścicielami projektu Alex i zaczyna się nasz bój...:)z budową. Projekt otrzymaliśmy w ciągu dwóch dni:) i jest już u architekta, wprowadzamy kilka zmian odnośnie okien. Może ktoś też buduje Alexa? W razie pytań chętnie się podzielimy naszymi doświadczeniami i pomysłami:) Zamieszczam adres e-mail dla zainteresowanych andrzejlaszczewski21@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana tym projektem, wszystko mi się w nim podoba zarówno zewnętrzna bryła jak i wnętrza i ich układ. Czy możliwa jest jednak zmiana metrażu, tak aby powierzchnia użytkowa wynosiła 120m2 ? oraz czy jest możliwość powiększenia nieco łazienki na poddaszu kosztem sąsiadującego pokoju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Malwina

Witamy staliśmy się :)właścicielami projektu Alex i zaczyna się nasz bój...:)z budową. Projekt otrzymaliśmy w ciągu dwóch dni:) i jest już u architekta, wprowadzamy kilka zmian odnośnie okien. Może ktoś też buduje Alexa? W razie pytań chętnie się podzielimy naszymi doświadczeniami i pomysłami:) Zamieszczam adres e-mail dla zainteresowanych andrzejlaszczewski21@wp.pl

Gratulacje i powodzenia w szybkiej budowie. Jak już Państwo ukończą budowę, zamykając stan deweloperski, chętnie się dowiemy jaki był jej koszt, bo szacowany jest troszeczkę drogi ;-) Może nas zachęci ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana tym projektem, wszystko mi się w nim podoba zarówno zewnętrzna bryła jak i wnętrza i ich układ. Czy możliwa jest jednak zmiana metrażu, tak aby powierzchnia użytkowa wynosiła 120m2 ? oraz czy jest możliwość powiększenia nieco łazienki na poddaszu kosztem sąsiadującego pokoju ?

Dzień dobry!

Oczywiście istnieje możliwość skrócenia bądź zwężenia budynku. Natomiast 20m2 powierzchni użytkowej to dość sporo. Zmieni to z pewnością układ funkcjonalny jak i wygląd zewnętrzny budynku, czyli to co Panu/Pani się w nim podoba. Należałoby zastanowić się, które pomieszczenia miałyby być pomniejszone lub zlikwidowane. Na poddaszu można dowolnie zmieniać układ ścianek działowych.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mogę prosić o szczegółowe rysunki ,proszę o wysłanie na e-maila julia-lusi@wp.pl.Dziękuję.
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam Jestem również zainteresowany projektem , czy mogę prosić o szczegółowe rysunki na mail pat83@onet.eu Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Czy mogę prosić o wysłanie szczegółowych rysunków na maila: 600184970@interia.pl

Czy jest możliwość uzyskania większej łazienki na górze, nie tracąc przy tym na powierzchni garderoby i zbyt dużo na pokojach?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...