Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alex


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo mnie interesują szacunkowe koszty tego domu jeśli można proszę na maila mironi1@wp.pl. Jestem wstępnie bardzo zainteresowany tym projektem

Witam

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej dla domu Alex. Powinna ona być gotowa w połowie stycznia 2015r. Dopiero jak opracujemy projekt, będziemy mogli zlecić do niego wykonanie wycen kosztorysowych.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 522
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

Czy istnieje możliwość modyfikacji projektu i poszerzenia go o dodatkowy garaż - tak aby był jeden garaż dwu - stanowiskowy? czy ewentualnie za takim garażem można dobudować niewielki pomieszczenie gospodarcze? jakie są koszty takich zmian w projekcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy istnieje możliwość modyfikacji projektu i poszerzenia go o dodatkowy garaż - tak aby był jeden garaż dwu - stanowiskowy? czy ewentualnie za takim garażem można dobudować niewielki pomieszczenie gospodarcze? jakie są koszty takich zmian w projekcie?

Dzień dobry,

wymienione zmiany są możliwe do wprowadzenia na etapie adaptacji projektu. Może je nanieść architekt adaptujący lub nasza Pracownia. Jest to usługa dodatkowo odpłatna. W celu uzyskania wyceny tych zmian proszę o podanie maila lub kontakt: info@dobredomy.pl. Wycenę taką może Pan/Pani uzyskać na koniec przyszłego tygodnia.

 

Pozdrawiam!  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedy bedzie dostępny projekt oraz kosztorys budowy domu? pozdrawiam

Dzień dobry! Projekt jest w trakcie opracowania. Dokumentacja techniczna będzie gotowa na początku lutego. Kosztorysy przygotowujemy dopiero na podstawie dokumentacji. Gdy tylko będą dostępne to pojawi się na stronie www informacja o kosztach budowy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy w projekcie okna ścienne na poddaszu są otwierane interesuje mnie sypialnia. ? I kiedy będzie wycena oraz rzuty z wymiarami pomieszczeń. Pozdrawiam :)

Witam

Okna raczej powinny być otwierane - taki był zamysł autora projektu. Ale ponieważ dokumentacja dla domu Alex aktualnie jest w trakcie opracowywania i gotowa będzie w pierwszej połowie lutego 2015r, dopiero wtedy będziemy mogli to ostatecznie potwierdzić. Wtedy też będą dostępne szczegółowe rysunki dla domu i będziemy mogli zlecić wykonanie dla niego wycen kosztorysowych.

 

Pozdrtawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agata

Witam mogę także prosić o szczegółowe rysunki do projektu Alex na adres andrzejlaszczewski21@wp.pl
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Witam,Przy okazji ja poproszę rysunki, w końcu potrzebuję chociażby do wydania Warunków Zabudowy.. Mój mail: agata-jurczuk@wp. plPrzy okazji zachęcam do mailowania innych zainteresowanych celem wymiany pomysłów dotyczących budowy i ewentualnych modyfikacji Alexa a w przyszłości-jego aranżacji. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Przy okazji ja poproszę rysunki, w końcu potrzebuję chociażby do wydania Warunków Zabudowy.. Mój mail: agata-jurczuk@wp. pl Przy okazji zachęcam do mailowania innych zainteresowanych celem wymiany pomysłów dotyczących budowy i ewentualnych modyfikacji Alexa a w przyszłości-jego aranżacji. Pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...