Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawid

Mam pytanie, czy jest możliwość małej modyfikacji projektu (Fabia II). Chodzi mi głównie o przedłużenie garażu do tylnej ściany. W pomieszczenie jakie powstanie przenieść kotłownię, a w miejsce kotłowni np. pralnia. Zastanawiam czy da się to zrobić biorąc pod uwagę konstrukcję dachu.

 

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam pytanie, czy jest możliwość małej modyfikacji projektu (Fabia II). Chodzi mi głównie o przedłużenie garażu do tylnej ściany. W pomieszczenie jakie powstanie przenieść kotłownię, a w miejsce kotłowni np. pralnia. Zastanawiam czy da się to zrobić biorąc pod uwagę konstrukcję dachu.

 

Pozdrawiam

Dawid

Dzień dobry,

Istniej możliwość przedłużenia garażu w projekcie Fabia II. Konstrukcja dachu oczywiście ulegnie zmianie ale można ją przeprojektować w części nad garażem i powstałym pomieszczeniem gospodarczym. Zmiany można wprowadzić w projekcie w ramach adaptacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobry wieczór, jestem zainteresowany budową domu z projektu Fabia II, czy istnieje możliwość przesłania informacji dotyczących kosztorysu oraz ogólnego zestawienia? Oraz czy jest możliwość powiększenia go przez wydłużenie i poszerzenie o około 1 metr ? Celem uzyskania większej powierzchni domu.

lukaszbadora@yahoo.com

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, jestem zainteresowany budową domu z projektu Fabia II, czy istnieje możliwość przesłania informacji dotyczących kosztorysu oraz ogólnego zestawienia? Oraz czy jest możliwość powiększenia go przez wydłużenie i poszerzenie o około 1 metr ? Celem uzyskania większej powierzchni domu.

lukaszbadora@yahoo.com

 

Dziękuję

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Technicznie powiększenie budynku możliwe jest do zrealizowania. Jednak trzeba się liczyć tu ze sporymi kosztami, gdyż w przypadku Fabii II konieczne będzie przeprojektowanie niemalże wszystkich elementów konstrukcyjnych (dach, strop, fundamenty) a to na pewno będzie dosyć kosztowne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Iwona

Witam, proszę o podesłanie materiałów (rysunki, zestawienie koszów) do projektu Fabia II na adres iwona2174@wp.pl. Jesteśmy zainteresowani kupnem projektu

Pozdrawiam Iwona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam, proszę o przesłanie jeśli jest taka możliwość rysunku z dokładnymi wymiarami wszystkich ścian do projektu fabia II na adres email karas87@vp.pl. Jestem zainteresowany kupnem projektu. Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie jeśli jest taka możliwość rysunku z dokładnymi wymiarami wszystkich ścian do projektu fabia II na adres email karas87@vp.pl. Jestem zainteresowany kupnem projektu. Pozdrawiam Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość_grekopl

Dzień dobry. Czy w projekcie Fabia II można zastosować strop drewniany?? i jaki by był koszt zmiany w projekcie takiego stropu z betonowego na drewniany prosił bym o odpowiedz na meila rafal_18_18@o2.pl. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam,

Również jestem zainteresowany otrzymaniem odpowiedzi czy w projekcie Fabia II można zastosować strop drewniany ew. terriva. wstępnie jestem zainteresowany budową wg tego projektu. Proszę o przesłanie rysunków i zestawienia materiałów oraz o odpowiedź na pierwsze pytanie na maila grekopl7@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Również jestem zainteresowany otrzymaniem odpowiedzi czy w projekcie Fabia II można zastosować strop drewniany ew. terriva. wstępnie jestem zainteresowany budową wg tego projektu. Proszę o przesłanie rysunków i zestawienia materiałów oraz o odpowiedź na pierwsze pytanie na maila grekopl7@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,

Na ktorych scianach mozna zinstalowac grzejniki w salonie jesli nie planuje sie tam podlogowki ?

dziekuje,

life1234

WItam

W projekcie przewidziano grzejniki ścienne - w salonie są to 2 grzejniki na ścianie lewej (jeden w miejscu, gdzie zaczyna się wykusz, drugi w narożniku przy wyjściu na taras). Proszę o adres mailowy - prześlemy rzut z zaznaczonymi miejscami lokalizacji grzejników.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

W projekcie przewidziano grzejniki ścienne - w salonie są to 2 grzejniki na ścianie lewej (jeden w miejscu, gdzie zaczyna się wykusz, drugi w narożniku przy wyjściu na taras). Proszę o adres mailowy - prześlemy rzut z zaznaczonymi miejscami lokalizacji grzejników.

 

Pozdrawiam

Witam,

Dziekuje za odpowiedz i poprosze o ten rzut z zaznaczonymmi grzejnikami na:   life1234@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...