Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie realizuje ten projekt.polecam jest super.pochwaly dla architektów.pomyśleli o wszystkim.obecnie stan surowy zamknięty.

Witam.Jeżeli Pan znajdzie trochę czasu to proszę o podzielenie się spostrzeżeniami ,zmianami adaptacyjnymi w projekcie.. itd.Ja mam ten projekt w schowku. Liczę na możliwość adaptacji poddasza gdyż przy zjazdach rodzinnych przydałyby się dwa pokoje więcej;)A co do projektu może Pan wrzucić fotki domu?pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Obecnie realizuje ten projekt.polecam jest super.pochwaly dla architektów.pomyśleli o wszystkim.obecnie stan surowy zamknięty.

Witam serdecznie, czy byłaby możliwość podzielenia się zdjęciami oraz kosztami realizacji domu? Bardzo bym była wdzięczna, gdyż oboje z mężem zastanawiamy się nad tym własnie projektem. aneta_luc@interia.plpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani projektem domu fabia 2. Dlatego chcemy prosić o szczegółowe rysunki dla domu oraz zestawienie kosztów materiałów. Dodatkowo mamy pytania -

1. czy możliwe jest zrównanie garażu ze ściana ogrodową budynku i w powstałym pomieszczeniu zagospodarowanie kotłowni na paliwo stałe?

2. Dodatkowo chcielibyśmy wyrównać ścianę frontową ze ścianą garażu? 

3. Myśleliśmy także o likwidacji w salonie patio i zrównanie ściany salonu ze  ścianą ogrodową? 

4. W takim obrysie dom wydaje się nam dla nas zbyt duży więc zakładamy zwężenie go na ścianie bocznej o około 60 cm.

5. Chcielibyśmy też zaadoptować poddasze - ale gdzie schody - może w miejscu pomieszczenia gospodarczego? Czy to realne?

6. Strop - czy możliwa jest zmiana na żelbetonowy lub terriva?

Czy nasze pomysły są do zrealizowania?

 

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź. Mój adres - msgss@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani projektem domu fabia 2. Dlatego chcemy prosić o szczegółowe rysunki dla domu oraz zestawienie kosztów materiałów. Dodatkowo mamy pytania -

1. czy możliwe jest zrównanie garażu ze ściana ogrodową budynku i w powstałym pomieszczeniu zagospodarowanie kotłowni na paliwo stałe?

2. Dodatkowo chcielibyśmy wyrównać ścianę frontową ze ścianą garażu? 

3. Myśleliśmy także o likwidacji w salonie patio i zrównanie ściany salonu ze  ścianą ogrodową? 

4. W takim obrysie dom wydaje się nam dla nas zbyt duży więc zakładamy zwężenie go na ścianie bocznej o około 60 cm.

5. Chcielibyśmy też zaadoptować poddasze - ale gdzie schody - może w miejscu pomieszczenia gospodarczego? Czy to realne?

6. Strop - czy możliwa jest zmiana na żelbetonowy lub terriva?

Czy nasze pomysły są do zrealizowania?

 

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź. Mój adres - msgss@interia.pl

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, czy byłaby możliwość podzielenia się zdjęciami oraz kosztami realizacji domu? Bardzo bym była wdzięczna, gdyż oboje z mężem zastanawiamy się nad tym własnie projektem. aneta_luc@interia.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Obecnie realizuje ten projekt.polecam jest super.pochwaly dla architektów.pomyśleli o wszystkim.obecnie stan surowy zamknięty.
Witam serdecznie, czy byłaby możliwość podzielenia się zdjęciami oraz kosztami realizacji domu? Bardzo bym była wdzięczna, gdyż oboje z mężem zastanawiamy się nad tym własnie projektem. aneta_luc@interia.pl pozdrawiam

Witam serdecznie, także zastanawiamy się nad tym projektem, czy byłaby także możliwość podesłania zdjęć wdrożonego projektu? juro8191@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Obecnie realizuje ten projekt.polecam jest super.pochwaly dla architektów.pomyśleli o wszystkim.obecnie stan surowy zamknięty.
Witam serdecznie, czy byłaby możliwość podzielenia się zdjęciami oraz kosztami realizacji domu? Bardzo bym była wdzięczna, gdyż oboje z mężem zastanawiamy się nad tym własnie projektem. aneta_luc@interia.pl pozdrawiam
Witam serdecznie, także zastanawiamy się nad tym projektem, czy byłaby także możliwość podesłania zdjęć wdrożonego projektu? juro8191@wp.pl

Witam, jeżeli jest taka możliwość to chciałabym prosić o podzielenie się uwagami odnośnie tego projektu, jaki jest koszt stanu surowego zamkniętego ? Zastanawiamy się z mężem nad zakupem tego projektu. Proszę o wszelkie uwagi i zdjęcia przesłać na adres: marzenie512@gmil.com.Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Oktawia

Czy zastanawialiście się gdzie można łazienkę przemieścić aby miała okno i miła minimum 5m2? My myślimy wciąż czy przemiścić ją gdzie na projekcie znajduje sie pomieszecznie WC,lecz zmniejszyc Wiatrołap i w mejsce gdzie na projekcie jest Łazienka zastąpić Garderobą oraz zabudową na schody oraz małą WC 1,00-1,20m2 ("WC" Na wprost Wiatrołapu). Co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Dobry wieczór,

 

jestem zainteresowany budową domu z projektu Fabia II, czy istnieje możliwość przesłania informacji dotyczących kosztorysu oraz ogólnego zestawienia?

 

Pozdrawiam

 

Kosmala777@interia.pl

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy można w tym projekcie zredukować wysokość dachu do 15 stopni. Take

Takie mamy warunki zabudowy, najlepiej płaski dach.

Ten projekt spełnia nasze oczekiwania, gorzej z warunkami zabudowy.

Czy można prosić o kosztorys dana286@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Czy można w tym projekcie zredukować wysokość dachu do 15 stopni. Take Takie mamy warunki zabudowy, najlepiej płaski dach. Ten projekt spełnia nasze oczekiwania, gorzej z warunkami zabudowy. Czy można prosić o kosztorys dana286@wp.pl

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Magdalena

Witam! my również wybraliśmy ten projekt. REWELACJA!;) obecnie stan surowy otwarty,zastanawiamy się nad kolorem okien i drzwi.

Witam. Bardzo spodobał nam się z mężem ten projekt. Jakby Pani znalazła czas proszę o przesłanie ceny za stan surowy otwarty i jaki rodzaj ogrzewania będzie zastosowany na e-mail polkowska_m@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam :) Jestem zainteresowany projektem domu fabia 2 czy mogę prosić o szczegółowe rysunki dla domu oraz zestawienie kosztów materiałów: Dawidgrebowiec105@wp.pl

 

Pozdrawiam 

 

Dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agnieszka

Witam! my również wybraliśmy ten projekt. REWELACJA!;) obecnie stan surowy otwarty,zastanawiamy się nad kolorem okien i drzwi.
Witam. Bardzo spodobał nam się z mężem ten projekt. Jakby Pani znalazła czas proszę o przesłanie ceny za stan surowy otwarty i jaki rodzaj ogrzewania będzie zastosowany na e-mail polkowska_m@wp.pl

podłączam się do pytania: jaki koszt budowy stanu surowego otwartego i jaki rodzaj ogrzewania? e-mail: ja-3-sr-052-nowak@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry :) Jestem zainteresowany projektem domu Fabia 3 z podwójnym garażem lecz nie widzę go na państwa stronie czy mogę prosić o szczegółowe rysunki tego domu oraz ewentualne zestawienie kosztów materiałów na poniższy adres e-mail

mrdrabio@poczta.onet.pl

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Jestem zainteresowany projektem domu Fabia 3 z podwójnym garażem lecz nie widzę go na państwa stronie czy mogę prosić o szczegółowe rysunki tego domu oraz ewentualne zestawienie kosztów materiałów na poniższy adres e-mail mrdrabio@poczta.onet.pl Dziękuję

Witam

Komplet materiałów dla Fabia III prześlemy na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Jestem zainteresowany projektem domu Fabia 3 z podwójnym garażem lecz nie widzę go na państwa stronie czy mogę prosić o szczegółowe rysunki tego domu oraz ewentualne zestawienie kosztów materiałów na poniższy adres e-mail d.milek@onet.pl

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Jestem zainteresowany projektem domu Fabia 3 z podwójnym garażem lecz nie widzę go na państwa stronie czy mogę prosić o szczegółowe rysunki tego domu oraz ewentualne zestawienie kosztów materiałów na poniższy adres e-mail d.milek@onet.pl Dziękuję

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Prezentacja projektu Fabia III na dniach pojawi się na stronie www.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawid

Witam,

proszę o podesłanie materiałów (rysunki, zestawienie koszów) do projektu Fabia II oraz III na adres dawid.przytula@gmail.com

 

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...