Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr

Oferuję do sprzedaży gotowy projekt domu Fabia III wraz z całością dokumentacji otrzymanej z biura projektowego dobre domy.

W projekcie nie były dokonywane żadne zmiany, jest kompletny, nie dokonano w nim żadnych wpisów oraz skreśleń.

 

Kontakt dla zainteresowanych: legend1980@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marika

Witam jestem zainteresowana budowa domu Fabia II prosiłabym o przesłanie zestawienia materiałów i ogólnego zestawienia projektu.Dziękuję. marika-wojtal@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

jestem w trakcie realizacji budynku fabia2.  zastanawiam sie tylko nad powiekszeniem lazienki. beda mieszakc tylko 2 osoby.wstawie fotki w trakcie realizacji. mam piekna lokalizacje i projektow jest wiele ale fabia bedzie jedyna, narazie. gaba

Witam serdecznie,  też jesteśmy z mężem zainteresowani tym projektem. Na jakim etapie jest Pani z budową?

Pozdarwiam

Kasia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

jestem zainteresowana budową domu z projektu Fabia II, czy istnieje możliwość przesłania informacji dotyczących kosztorysu oraz ogólnego zestawienie?

 

Pozdrawiam

Kasia - xmimi0100@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Beata

Witam ! Jestem zainteresowana projektem domu fabia 2 czy mogę prosić o szczegółowe rysunki dla domu oraz zestawienie kosztów materiałów. Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam

bbbochno@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radek

Witam :) Jestem zainteresowany projektem domu fabia 2 czy mogę prosić o szczegółowe rysunki dla domu oraz zestawienie kosztów materiałów. radekdzwo@wp.pl

Z góry serdecznie dziękuję.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam mam pytanie czy można budując Fabia zrobić ściankę kolankowa

Dzień dobry,

tak można wprowadzić ściankę kolankową w budynku Fabia. Natomiast sugerowałabym, aby nie była ona wyższa niż 50cm, gdyż zmienią się proporcje całego budynku. Taką zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji projektu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witam :) Jestem zainteresowany projektem domu fabia 2 czy mogę prosić o szczegółowe rysunki dla domu oraz zestawienie kosztów materiałów. Jaki jest sposób ogrzewania czy możliwe jest ogrzewanie na paliwo stałe?mlyyneek@gmail.com Z góry serdecznie dziękuję.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Jestem zainteresowany projektem domu fabia 2 czy mogę prosić o szczegółowe rysunki dla domu oraz zestawienie kosztów materiałów. Jaki jest sposób ogrzewania czy możliwe jest ogrzewanie na paliwo stałe?mlyyneek@gmail.com Z góry serdecznie dziękuję.Pozdrawiam

Witam,

 

w projekcie przewidziane jest ogrzewanie gazowe, jednak na etapie adaptacji można wprowadzić zmiany związane ze sposobem ogrzewania domu.

Szczegółowe materiały prześlemy na podany adres.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mikołaj

Witam,Jestem zainteresowany projektem domu fabia 2 czy mogę prosić o szczegółowe rysunki dla domu oraz zestawienie kosztów materiałów. mikolaj.dylag23@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem domu fabia II. Czy mogę prosić o szczegółowe rysunki dla domu oraz zestawienie kosztów materiałów. zawadzki.f@gmail.com

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym zostaną przesłane wspomniane rysunki szczegółowe oraz ogólne zestawienie dotyczące kosztów. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...