Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin

Zastanawiamy się z żoną nad wyborem projektu Fabia III (z garażem 2-stanowiskowym) jednak do pełni szczęścia chciałbym aby ten dom był "szerszy" a właściwie, aby część dzienna była większa (bardziej w kwadracie) - czy w tym projekcie jest to możliwe (działka szeroka 40 m). Pozdrawiam jak833@wp.pl
Dzień dobry, odpowiedź wysłano na podany adres. Pozdrawiam

Ja miałbym dokładnie takie samo pytanie... czy mógłbym poznać odpowiedź? Pozdrawiam cinall@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 168
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
Gość Rafał

Dzień dobry. Czy w projekcie Fabia II można zastosować strop drewniany?? i jaki by był koszt zmiany w projekcie takiego stropu z betonowego na drewniany prosił bym o odpowiedz na meila rafal_18_18@o2.pl. Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Czy w projekcie Fabia II można zastosować strop drewniany?? i jaki by był koszt zmiany w projekcie takiego stropu z betonowego na drewniany prosił bym o odpowiedz na meila rafal_18_18@o2.pl. Dziękuję i pozdrawiam.

Witam

Zapytanie przekazałam do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Joanna

Witam, jestem zainteresowana projektem domu Fabia II. Bardzo proszę o przesłanie informacji dot. kosztorysu, materiałów i wymiarów na adres e-mail: nawrocka.joanna90@gmail.com

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gabrysia

jestem w trakcie realizacji budynku fabia2.  zastanawiam sie tylko nad powiekszeniem lazienki. beda mieszakc tylko 2 osoby.wstawie fotki w trakcie realizacji. mam piekna lokalizacje i projektow jest wiele ale fabia bedzie jedyna, narazie. gaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem zainteresowany projektem domu fabia II. Bardzo proszę o przesłanie kosztorysów, materiałów i wymiarów budynku na adres e-mail: michal1986michal13@wp.pl

Dzień dobry,

Prześlemy rysunki, zestawienie materiałów i ogólne zestawienie dla projektu: Fabia II. W naszej ofercie kosztorysy są dodatkowo odpłatne.

​Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariusz

Witam. Jestem zainteresowany budowa domu Fabia II prosił bym o przesłanie rysunków, zestawienia materiałów i ogólnego zestawienia dla projektu. Dziekuje

 

debo113@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Olivia

Witam. Jestem zainteresowany budowa domu Fabia II prosił bym o przesłanie rysunków, zestawienia materiałów i ogólnego zestawienia dla projektu. Dziekuje livku29@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy w projekcie FABIA II, można zastosować ogrzewanie piecem z podajnikiem na ekogroszek. Pytam dlatego ze kotłownia wydaje się wąska. dziekuje rafal_18_18@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć czy w projekcie FABIA II, można zastosować ogrzewanie piecem z podajnikiem na ekogroszek. Pytam dlatego ze kotłownia wydaje się wąska. dziekuje rafal_18_18@o2.pl

Pomieszczenie gospodarcze musi być dostosowane wymiarami do wielkości pieca i powierzchni potrzebnej do jego obsługi oraz musi mieć odpowiednią wielkość by pomieścić opał na cały okres grzewczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam. Mam zakupiony Państwa projekt Fabia 2,ale potrzebuję zestawienie wiązarów.Czy dostanę to za free czy dodatkową opłatą. Pozdrawiam.

Witam

Zestawienie elementów więźby dachowej otrzymała Pani w wersji papierowej wraz z projektem - w zeszycie Materiały Pomocnicze.

Oczywiście możemy je dosłać na maila - proszę o kontakt w tej sprawie na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...