Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Pani Julito czy mogłaby Pani przesłać wymiary poszczególnych pomieszczeń. prosiłam biuro projektowe ale się nie kwapią. Proszę powiedzieć czy dom jest funkcjonalny i czy robiła Pani jakieś zmiany. basia.pilarska@interia.pl  Z góry dziękuję. 

Witam. Przesłaliśmy na podany adres rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

proszę o przesłanie wymiarów pomieszczeń na maila janicia@buziaczek.pl , interesuje mnie również jaka jest długość podbitki w przedstawionym projekcie, oraz ile jest centymetrów od okna w kuchni do podbitki, oraz z bramy garażowej do podbitki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o przesłanie wymiarów pomieszczeń na maila janicia@buziaczek.pl , interesuje mnie również jaka jest długość podbitki w przedstawionym projekcie, oraz ile jest centymetrów od okna w kuchni do podbitki, oraz z bramy garażowej do podbitki 

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest możliwość wygospodarowania pomieszczenia gospodarczego w garażu? Trochę mało miejsca w projekcie na różne "rupiecie" Potrzebuję garażu jednostanowiskowego.

Witam

Na etapie adaptacji projektu można w garażu wydzielić pomieszczenie gospodarcze - nie będzie to wymagało dodatkowej zgody naszej Pracowni.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
22 godziny temu, Gość Iwona napisał:

Dzień dobry, proszę o informację jaka jest wysokość garażu (odległość od podłogi do sufitu) Pozdrawiam

Dzień dobry,

dolny poziom płyt w domu oraz garażu wynosi +2,76m. Poziom posadzki w garażu jest obniżony w stosunku do poziomu domu o 0,15m więc wysokość garażu wynosi 2,91m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość maksiuniu
Witam Czy w projekcie są też projekty instalacji wodno kanalizcyjnej , elektrycznej, grzewczej, i czy jest możliwość dopasowania instalacji grzewczej do gazu ziemnego i rekuperacji. Jak wygląda zmiana rozmieszczenia pomieszczeń między garażem kotłownią i łazienką. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość maksiuniu napisał:

Witam Czy w projekcie są też projekty instalacji wodno kanalizcyjnej , elektrycznej, grzewczej, i czy jest możliwość dopasowania instalacji grzewczej do gazu ziemnego i rekuperacji. Jak wygląda zmiana rozmieszczenia pomieszczeń między garażem kotłownią i łazienką. Pozdrawiam

Dzień dobry,

nasze dokumentacje są opracowane w zakresie architektoniczno-budowlanym. Jest tam zawarta część: architektoniczna, konstrukcyjna oraz instalacje sanitarne i elektryczne. Dokumentacja techniczna składa się z 4 identycznych egzemplarzy projektu, która po adaptacji będzie musiała być złożona w Urzędzie. Otrzyma Pani również jako osobne opracowanie - rysunki szczegółowe elementów żelbetowych zaprojektowanych przez naszego konstruktora.
Zachęcam do przeczytania: http://www.dobredomy.pl/informacje/co-zawiera-projekt-domu/

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz88
Witam serdecznie, czy istnieje możliwość przesłania dokładnych wymiarów w projekcie Fabia V? Czy zmiany nieistotne są możliwe do wykonania i jak wygląda ich cena? mój adres mailowy - lukasz.szewczak88@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Łukasz88 napisał:

Witam serdecznie, czy istnieje możliwość przesłania dokładnych wymiarów w projekcie Fabia V? Czy zmiany nieistotne są możliwe do wykonania i jak wygląda ich cena? mój adres mailowy - lukasz.szewczak88@wp.pl

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. 
Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie. W celu ich wyceny prosimy o wiadomość na adres info@dobredomy.pl.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
Gość Leonard

 Szanowni Państwo. Jestem zainteresowany zakupem projektu i wybudowaniem tego domu. W związku z tym proszę o przesłanie kosztorysu i zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres leonard7@wp.pl, niezbędnych dla oszacowania obecnych kosztów rzeczywistych . Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Leonard napisał:

 Szanowni Państwo. Jestem zainteresowany zakupem projektu i wybudowaniem tego domu. W związku z tym proszę o przesłanie kosztorysu i zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres leonard7@wp.pl, niezbędnych dla oszacowania obecnych kosztów rzeczywistych . Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Dzień dobry,

Dziękujemy za zainteresowanie projektem z naszej oferty.

Materiały zostaną wysłane na podany adres w dniu jutrzejszym.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
19 minut temu, Gość Karol napisał:

dzień dobry jestem zainteresowany tym projektem czy jest możliwość wysłania kosztorysu z zestawieniem materiałów ? prymusk@op.pl

Dzień dobry,

Szczegółowe kosztorysy można nabyć w naszej pracowni.

Wysłałam Panu materiały dotyczące kosztów, które udostępniamy bezpłatnie: tabelkę zestawieniem podstawowych kosztów budowy oraz zestawienie materiałów do stanu surowego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...