Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Debora


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Gość Jacek Żuk napisał:

Witam, poproszę o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z kosztorysem na jacek_zuk@wp.pl. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Rysunki oraz tabelka z zestawieniem podstawowych kosztów budowy zostały wysłane na podany adres.

Kosztorysy są natomiast w naszej pracowni dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 3 months later...

Witam!

 

Czy osoby, które wybudowały projekt Debora mogą pochwalić się realizacją inwestycji? Bardzo podoba mi się ten projekt i jestem ciekawy rzeczywistych realizacji. Polecam grupę na FB Budowa Domu - Dobre Domy.

Proszę dodatkowo o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienie materiałów oraz kosztów budowy na adres piotrek.maciejewski@gmail.com.

A czy Dobre Domy posiadają zdjecia realizacji projektu Debora?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Piotr napisał:

Witam!

 

Czy osoby, które wybudowały projekt Debora mogą pochwalić się realizacją inwestycji? Bardzo podoba mi się ten projekt i jestem ciekawy rzeczywistych realizacji. Polecam grupę na FB Budowa Domu - Dobre Domy.

Proszę dodatkowo o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienie materiałów oraz kosztów budowy na adres piotrek.maciejewski@gmail.com.

A czy Dobre Domy posiadają zdjecia realizacji projektu Debora?

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. Nie posiadamy zdjęć z realizacji tego projektu. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Podoba mi sie ten projekt, przeanalozowane kilka razy innego nie wybuduje, jest możliwość przesłania jakiś dokładniejszych planów z tą realizacją mail gawron.ciesielstwo@gmail.com z góry dzieki, a może jest ktoś kto by sie chciał pochwalić tealizacą tego projektu tez mile widziane.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Witam. napisał:

Podoba mi sie ten projekt, przeanalozowane kilka razy innego nie wybuduje, jest możliwość przesłania jakiś dokładniejszych planów z tą realizacją mail gawron.ciesielstwo@gmail.com z góry dzieki, a może jest ktoś kto by sie chciał pochwalić tealizacą tego projektu tez mile widziane.Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...