Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Debora


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

czy mogę prosić o szczegółowe rzuty i przekroje budynku, obrys budynku w skali 1:500 oraz zestawienie powierzchni przegród budynku? (zielonkapaulina@gmail.com)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...
  • 4 months later...

Szanowni Państwo, czy mogę prosić o szczegółowe rzuty i przekroje budynku, obrys budynku w skali 1:500 oraz zestawienie powierzchni przegród budynku? (bima13@o2.pl) Pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dzień dobry. Bardzo podoba mi się projekt domu DEBORA. Zastanawia mnie jednak, czy gdybym chciała uwzględnić w projekcie ogrzewanie np. na ekogroszek (=duży piec) z rekuperacją, a co za tym idzie dość dużym gabarytowo, jak sądzę, rekuperatorem, to czy pomieszczenie gospodarcze będzie wystarczająco duże by pomieścić te urządzenia? Czy w domach, w których projektujecie Państwo wentylację mechaniczną, przewidujecie w projektach kominki? Jeśli istnieje możliwość, to proszę o przesłanie szczegółowego planu domu z wymiarami (jasiewicz.katarzyna@gmail.com).

Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Bardzo podoba mi się projekt domu DEBORA. Zastanawia mnie jednak, czy gdybym chciała uwzględnić w projekcie ogrzewanie np. na ekogroszek (=duży piec) z rekuperacją, a co za tym idzie dość dużym gabarytowo, jak sądzę, rekuperatorem, to czy pomieszczenie gospodarcze będzie wystarczająco duże by pomieścić te urządzenia? Czy w domach, w których projektujecie Państwo wentylację mechaniczną, przewidujecie w projektach kominki? Jeśli istnieje możliwość, to proszę o przesłanie szczegółowego planu domu z wymiarami (jasiewicz.katarzyna@gmail.com). Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - prozęe oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Marzena

Mam zamiar kupić projekt domu DEBORA.

Proszę o kontakt osoby, które budują, lub wybudowały dom z tego projektu :)

Mój mail: mmieldre@gmail.com

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KASIA

Witam, chciałabym prosić o szczegółowe rzuty z wymiarami oraz szczegółowy kosztorys dla tego projektu? Mój mail katarzyna.katarzynam@gmail.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

witam

Jestem zainteresowany tym projektem czy mógłbym prosić o rzuty z wymiarami plus kosztorys.

Poproszę na maila. marcin.nykiel.ideaexpert@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Jestem zainteresowany tym projektem czy mógłbym prosić o rzuty z wymiarami plus kosztorys. Poproszę na maila. marcin.nykiel.ideaexpert@gmail.com

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan rysunki oraz zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty dotyczące projektu. Natomiast kosztorysy są dodatkowo odpłatne. W naszej ofercie jest kilka rodzajów kosztorysów. Zachęcam do przeczytania: https://www.dobredomy.pl/informacje/co-zawiera-projekt-domu/

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...