Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ramona


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Mam pytanie co do koloru okien i podbitki dachu jaki to kolor, rodzaj- typ? Swietnie sie komponuje z plaska dachowka prosze o odpowiedz- z gory dziekuje

Witam

Ten kolor określany jest przez producentów stolarki jako Winchester lub Złoty dąb. Ciepłe odcienie drewna przełamują antracytowy kolor dachówki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Mam pytanie co do koloru okien i podbitki dachu jaki to kolor, rodzaj- typ? Swietnie sie komponuje z plaska dachowka prosze o odpowiedz- z gory dziekuje
Witam Ten kolor określany jest przez producentów stolarki jako Winchester lub Złoty dąb. Ciepłe odcienie drewna przełamują antracytowy kolor dachówki.   Pozdrawiam

Polecam Winchester. Rozpoczynamy budowę tego projektu 1 czerwca i porównywaliśmy kolory Złoty Dąb oraz Winchester - w zasadzie wszystkich większych producentów i aby zachować efekt, który widnieje na wizualizacji należy wybrać odcień Winchester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
Gość Madey

Mam pytanie co do koloru okien i podbitki dachu jaki to kolor, rodzaj- typ? Swietnie sie komponuje z plaska dachowka prosze o odpowiedz- z gory dziekuje
Witam Ten kolor określany jest przez producentów stolarki jako Winchester lub Złoty dąb. Ciepłe odcienie drewna przełamują antracytowy kolor dachówki.   Pozdrawiam
Polecam Winchester. Rozpoczynamy budowę tego projektu 1 czerwca i porównywaliśmy kolory Złoty Dąb oraz Winchester - w zasadzie wszystkich większych producentów i aby zachować efekt, który widnieje na wizualizacji należy wybrać odcień Winchester.

Dom wybudowany , piekny , jeszcze kostka do zrobienia. Jesli ktos potrzebuje jakies zdjecia jak wyglada na live . Zapraszam do kontaktu fb Madejski Dawid Bytom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Gość Jaro
Witam, mam pytanie odnośnie ścianki nośnej znajdującej się miedzy kuchnia a jadalnia. Czy istnieje możliwość zrobienia z jej filaru bądź zmiany jej położenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Jaro napisał:

Witam, mam pytanie odnośnie ścianki nośnej znajdującej się miedzy kuchnia a jadalnia. Czy istnieje możliwość zrobienia z jej filaru bądź zmiany jej położenia?

Dzień dobry,

istnieje możliwość zastąpienia ścianki filarem, ale będzie to skutkowało powiększeniem przekrojów podciągów lub w ostateczności zastąpieniem ich belką stalową.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Jaro napisał: Witam, mam pytanie odnośnie ścianki nośnej znajdującej się miedzy kuchnia a jadalnia. Czy istnieje możliwość zrobienia z jej filaru bądź zmiany jej położenia?
Dzień dobry, istnieje możliwość zastąpienia ścianki filarem, ale będzie to skutkowało powiększeniem przekrojów podciągów lub w ostateczności zastąpieniem ich belką stalową. Pozdrawiam

Witam, a co trzeba by było zmienić w projekcie żeby całkowicie obejść się bez tej ścianki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jak bardzo zmieniłby się metraż na piętrze gdyby ścianka kolankowa miała na gotowo 120cm? Z tego co wyczytałem w oryginalnym projekcie ma 80cm. Z góry dziękuje za odpowiedź :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość John napisał:
Dzień dobry, istnieje możliwość zastąpienia ścianki filarem, ale będzie to skutkowało powiększeniem przekrojów podciągów lub w ostateczności zastąpieniem ich belką stalową. Pozdrawiam


Witam, a co trzeba by było zmienić w projekcie żeby całkowicie obejść się bez tej ścianki?

Dzień dobry,

należałoby przeliczyć ponownie konstrukcję i powiększyć przekroje podciągów. Tego typu zmiany zalecamy wykonać na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Vin napisał:

Dzień dobry, jak bardzo zmieniłby się metraż na piętrze gdyby ścianka kolankowa miała na gotowo 120cm? Z tego co wyczytałem w oryginalnym projekcie ma 80cm. Z góry dziękuje za odpowiedź :)

Dzień dobry, to pytanie wymaga opracowania szczegółowej odpowiedzi, więc proszę o przesłanie go na adres info@dobredomy.pl. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
3 godziny temu, Gość Ramona napisał:

Witam. Jaka jest wysokość ścianki kolankowej? I jakie są wymiary dolnego gabinetu. I jeszcze jak głęboko jest wysunięta część tarasowa z betonowym stropem. 

Dzień dobry,

wysokość ścianki kolankowej wynosi około 80 cm , szerokość gabinetu 336 cm, długość 369 cm. Strop wysunięty jest o 150 cm.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...