Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dario


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Gość Kuba napisał:

Dzień dobry, prosiłbym o przesłanie szczegółowej dokumentacji i informacji dotyczącej projektu Dario wraz z szacunkowym kosztorysem na adres jakszc1986@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Marcin

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany kupnem projektu domu Dario. Proszę w związku z tym o przesłanie na adres: m.sikorski@poczta.onet.pl szczegółowej dokumentacji oraz kosztorysu.

Dziękuję i pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 18:26, Gość Marcin napisał:

Dzień dobry,

Jestem zainteresowany kupnem projektu domu Dario. Proszę w związku z tym o przesłanie na adres: m.sikorski@poczta.onet.pl szczegółowej dokumentacji oraz kosztorysu.

Dziękuję i pozdrawiam,

Marcin

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Witam, 

Jestem zainteresowany projektem, jednak interesuje mnie dom podpiwniczony lub częściowo podpiwniczony, ponieważ działka usytuowana jest na stoku, w związku z tym moje pytanie, czy jest możliwość adaptacji piwnicy w projekcie Dario? I czy można prosić o szczegółową dokumentację? 

Pozdrawiam Dariusz Janik 

darek18999@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość Dariusz napisał:

Witam, 

Jestem zainteresowany projektem, jednak interesuje mnie dom podpiwniczony lub częściowo podpiwniczony, ponieważ działka usytuowana jest na stoku, w związku z tym moje pytanie, czy jest możliwość adaptacji piwnicy w projekcie Dario? I czy można prosić o szczegółową dokumentację? 

Pozdrawiam Dariusz Janik 

darek18999@gmail.com 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Teraz, Gość Beata napisał:

Witam,

jestem zainteresowana kupnem projektu domu Dario. 

Proszę o przesłanie na adres: beata.gromek@interia.pl

szczegółowej dokumentacji oraz kosztorysu. 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...