Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dario


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. czy można prosić o przesłanie wszelkich możliwych informacji o projekcie rzuty i przekroje z wymiarami ścian oraz kosztorys projektu na adres Jerzy.kornik@o2.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...
  • 2 months later...
Gość Krzysztof

Witam . Czy mógłby prosić o przesłanie rzutów domu Dario oraz innych możliwych informacji na adres kanab@poczta.onet.pl. Dziękuję i pozdrawiam. Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dzień dobry. czy można prosić o przesłanie wszelkich możliwych informacji o projekcie rzuty i przekroje z wymiarami ścian oraz kosztorys projektu na adres anetusgd83@o2.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2018 o 08:01, Gość Aneta napisał:

Dzień dobry. czy można prosić o przesłanie wszelkich możliwych informacji o projekcie rzuty i przekroje z wymiarami ścian oraz kosztorys projektu na adres anetusgd83@o2.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam

Witam
Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dzień dobry,jestem zainteresowana zakupem projektu domu Dario. Proszę o przesłanie szczegółowych informacji o projekcie,rzuty,wymiary scian oraz kosztorys na adres: aneta.borkowska27@wp.pl Dziekuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Dzień dobry,jestem zainteresowana zakupem projektu domu Dario. Proszę o przesłanie szczegółowych informacji o projekcie,rzuty,wymiary scian oraz kosztorys na adres: aneta.borkowska27@wp.pl Dziekuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

Materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Michał Chachaj
Dzień dobry,jestem zainteresowany projektem Dario. Proszę o przesłanie szczegółowych informacji o projekcie,rzuty,wymiary scian oraz kosztorys na adres: michal.chachaj@gmail.com Dziekuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Michał Chachaj napisał:

Dzień dobry,jestem zainteresowany projektem Dario. Proszę o przesłanie szczegółowych informacji o projekcie,rzuty,wymiary scian oraz kosztorys na adres: michal.chachaj@gmail.com Dziekuję i pozdrawiam.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Michał
Witam, jestem zainteresowany projektem DARIO. Proszę o przesłanie parametrów domu, rzutów, przekrojów, wymiarów pomieszczeń oraz szacowane parametry energooszczędności na adres: kania295@o2.pl dziękuje i pozdrawiam Michał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.01.2019 o 21:44, Gość Michał napisał:

Witam, jestem zainteresowany projektem DARIO. Proszę o przesłanie parametrów domu, rzutów, przekrojów, wymiarów pomieszczeń oraz szacowane parametry energooszczędności na adres: kania295@o2.pl dziękuje i pozdrawiam Michał.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Małgorzata
Dzień dobry,jestem zainteresowana zakupem projektu domu Dario. Proszę o przesłanie szczegółowych informacji o projekcie,rzuty,wymiary ścian, kosztorys, itp. na adres: m_bros@wp.pl , Dziekuję i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Małgorzata napisał:

Dzień dobry,jestem zainteresowana zakupem projektu domu Dario. Proszę o przesłanie szczegółowych informacji o projekcie,rzuty,wymiary ścian, kosztorys, itp. na adres: m_bros@wp.pl , Dziekuję i pozdrawiam.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ezpass napisał:

Dzień dobry, uprzejmie proszę o przesłanie szczegółowej dokumentacji/informacji dotyczącej projektu Dario. Dziękuję :)  kamilmanthey@wp.pl. Czy posiadają Państwo aktualny kosztorys wykonania projektu ?

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys do tego projektu został sporządzony w IV kwartale 2016 roku. W przypadku zakupu kosztorys zostanie uaktualniony. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 15.02.2019 o 15:48, Gość rafi napisał:

Dzień dobry, czy jest zaktualizowany kosztorys na 2019 ewentualnie IV kwartał 2018 r.

Dzień dobry,

Jeśli zdecyduje się Pan/Pani zamówić kosztorys do tego projektu to będzie on aktualny, z tego roku.

Trzeba będzie jednak na niego poczekać kilka tygodni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dzień dobry, prosiłbym o przesłanie szczegółowej dokumentacji i informacji dotyczącej projektu Dario wraz z szacunkowym kosztorysem na adres jakszc1986@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...