Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dario


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Darek

Witam.

Jestem zainteresowany budową tego domku. Rysunki szczegółowe już od Państwa dostałem i na ich podstawie dokonuje kilku drobnych zmian dotyczących między innymi ścianek działowych na poddaszu.

W związku z tym, że są one wykonane (wg proj.) z PG na ruszcie wypełnione wełną mineralną chcę zapytać czy można je zamienić na ściany działowe wykonane z bloczków silikatowych w grubości 12 cm?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem zainteresowany budową tego domku. Rysunki szczegółowe już od Państwa dostałem i na ich podstawie dokonuje kilku drobnych zmian dotyczących między innymi ścianek działowych na poddaszu.

W związku z tym, że są one wykonane (wg proj.) z PG na ruszcie wypełnione wełną mineralną chcę zapytać czy można je zamienić na ściany działowe wykonane z bloczków silikatowych w grubości 12 cm?

Pozdrawiam.

Witam

Tak, jest możliwość zmiany materiału na budowę ścianek działowych na poddaszu, ciągnie to za sobą zmiany konstrukcyjne – przeprojektowanie stropu nad parterem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarek

Projekt domu Dario

 

 

 

Szczegółowy opis projektu domu Dario znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/dario

 

 

 

w1_h91.jpgw2_h91.jpg

 

 

 

Link do projektu: Projekt Dario

Witam,

Interesuj mnie kosztorys, jeśli nie sprawi to kłopotu proszę o przesłanie informacji na adres

salon@techtrans.com.pl

 

Ewentualnie jak by ktoś miał jakieś zdjęcia z budowy, to bardzo proszę.

 

Z góry dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Mateusz

Witam serdecznie. Czy jest możliwość przesłania szczegòłowych rzutów i przekroju budynku oraz pomieszczeń. Mój adres mp_kowalewski@wp.pl

Z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz

Witam. Jestem studentem architektury i potrzebował bym szczegółowych rzutów i przekroje. Jeśli jest taka możliwość to prosiłbym o ich przesłanie na adres pawq33@autograf.pl. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem studentem architektury i potrzebował bym szczegółowych rzutów i przekroje. Jeśli jest taka możliwość to prosiłbym o ich przesłanie na adres pawq33@autograf.pl. Z góry dziękuję i serdecznie pozdrawiam.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Gość Krzysztof

Witam serdecznie. czy można prosić o przesłanie wszelkich możliwych informacji o projekcie

rzuty i przekroje z wymiarami ścian oraz kosztorys projektu na adres ,, max-kris@wp.pl '

Z góry dziękuję i pozdrawiam Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. czy można prosić o przesłanie wszelkich możliwych informacji o projekcie rzuty i przekroje z wymiarami ścian oraz kosztorys projektu na adres ,, max-kris@wp.pl ' Z góry dziękuję i pozdrawiam Krzysztof

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan pokazowe materiały dotyczące projektu. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...