Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dario


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Gość Łukasz Halicki

Witam!

 

Jestem zainteresowany kupnem projektu , poproszę o przesłanie rysunków szczegółowych i ewentualnie kosztorysu na adres - lukaszahalicki@yahoo.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu, poproszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz jak się uda to kosztorysu na adres: adrian.dymus@op.pl  Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Anna Czerniak

Witam,jestem zainteresowana kupnem projektu Dario, poproszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu na adres: osowskanna@gmail.com, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość kasia wojak

Witam. Jestem zainteresowany kupnem projektu, poproszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz jak się uda to kosztorysu na adres:

wojak-katarzyna@wp.pl Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Dawid

Witam,jestem zainteresowany kupnem projektu Dario, poproszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu na adres: dawidkrysa2@interia.eu pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem zainteresowany kupnem projektu Dario, poproszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz kosztorysu na adres: dawidkrysa2@interia.eu pozdrawiam

Witam, wyślę bezpłatne materiały na wskazany adres mailowy. Natomiast w naszej ofercie kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Więcej informacji znajdzie Pan w zakładce "Sklep".

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o informację, z jakimi kosztami  ( na etapie projektu i budowy) wiąże się zmiana związana z wprowadzeniem konstrukcji szkieletowej dla tego projektu?

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

proszę o informację, z jakimi kosztami  ( na etapie projektu i budowy) wiąże się zmiana związana z wprowadzeniem konstrukcji szkieletowej dla tego projektu?

Ewa

Witam

W sprawie kosztu budowy domu i dostosowania dokumentacji do technologii szkieletowej należy kontaktować siez firmą, któa realizuje budowy w tejże technologii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam.

Czy była by taka możliwość by podpiwniczyć dom małą piwniczką, która znajdowała by się pod hallem i wiatrołapem, do której zejście było by w miejscu pomieszczenia gospodarczego się pod schodami?

Pozdrawiam.

Darek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy była by taka możliwość by podpiwniczyć dom małą piwniczką, która znajdowała by się pod hallem i wiatrołapem, do której zejście było by w miejscu pomieszczenia gospodarczego się pod schodami?

Pozdrawiam.

Darek.

Dzień dobry,

tak istnieje taka możliwość, ale należy sprawdzić warunki gruntowe na Pana działce. Takie podpiwniczenie może zostać zaprojektowane na etapie adaptacji. Z naszej strony otrzyma Pan nieodpłatnie pisemną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...