Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dario


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość

Jak myslicie forumowicze : chciałabym domek poszerzyć o 20 cm i wydłuzyc o 30 cm oraz podnieśc ściankę kolankową o jeden bloczek, czy taka adaptacja projektu przez projektanta jest kosztowna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 156
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Witam. Bardzo podoba mi się Wasz projekt domku Dario. Spełnia prawie wszystkie moje wymagania. Jedyny minus to ścianka kolankowa... Wysokość 1m byłaby idealna patrząc od strony funkcjonalności pomieszczeń na poddaszu. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń mój adres dariusz.paciuch@gmail.com

Pozdrawiam Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo podoba mi się Wasz projekt domku Dario. Spełnia prawie wszystkie moje wymagania. Jedyny minus to ścianka kolankowa... Wysokość 1m byłaby idealna patrząc od strony funkcjonalności pomieszczeń na poddaszu. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń mój adres dariusz.paciuch@gmail.com

Pozdrawiam Darek

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Gość

Dzień dobry, Chciałabym się dowiedzieć jakie są wymiary schodów i ile jest stopni?
Witam Proszę podać adres mailowy - prześlę rzuty na których dokładnie opisane będą schody.   Pozdrawiam

kinga-dorociak@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, czy istnieje możliwość kupna tego projektu w wersji drewnianej? Jeśli tak, z jakimi kosztami się to wiąże? Poproszę o odpowiedź i o rysunki szczegółowe na daria9107@gmail.com Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy istnieje możliwość kupna tego projektu w wersji drewnianej? Jeśli tak, z jakimi kosztami się to wiąże? Poproszę o odpowiedź i o rysunki szczegółowe na daria9107@gmail.com Pozdrawiam

 

Witam! Wyślę na podany adres rysunki szczegółowe. Nasze domy są projektowane w technologii tradycyjnej murowanej. Można je zmienić na system szkieletowy. Zmianą systemu oraz wyceną kosztów może się zająć firma WOLF SYSTEM (tel. +48 32  605 37 00

e-mail: mail@wolfsystem.pl). Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...