Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dariusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 353
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Tomasz

Witam. Chciałem zapytać czy byłaby możliwość zrezygnowania ze spiżarni na rzecz malej toalety która znajduje się pod schodami? Bardzo podobają mi się schody z prześwitem więc wolałbym pod nimi nic nie mieć. Jeśli jest taka możliwość to jaki dodatkowy koszt. Jestem zainteresowany projektem w jaki sposób można złożyć zamówienie? Bardzo bym prosił o rysunki domu Dariusz Mały (TomJ81@interia.pl) Dziękuję i pozdrawiam. Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać czy byłaby możliwość zrezygnowania ze spiżarni na rzecz malej toalety która znajduje się pod schodami? Bardzo podobają mi się schody z prześwitem więc wolałbym pod nimi nic nie mieć. Jeśli jest taka możliwość to jaki dodatkowy koszt. Jestem zainteresowany projektem w jaki sposób można złożyć zamówienie? Bardzo bym prosił o rysunki domu Dariusz Mały (TomJ81@interia.pl) Dziękuję i pozdrawiam. Tomasz

Witam

Przeniesienie wc do aktualnego pomieszczeni spiżarni jak najbardziej technicznie możliwe jest do wykonania. Zmianę taką można nanieść na projekt na etapie jego adaptacji, we współpracy ze swoim architektem. Nie wymaga ona zgody naszej Pracowni.

Projekt można zamówić telefonicznie (71 352 0440), mailowo (biuro@dobredomy.pl) bądź też wypełniając gotowy formularz na naszej stronie www https://www.dobredomy.pl/form,zamow-projekt.html?id=702&mirror=0 

Szczegółowe rysunki prześlę Panu w dniu dzisiejszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie ile metrów użytkowych ma ten dom ( na forum było coś opisane że klatka schodowa jest nie policzona ),jeszcze jedno pytanie wysokość ścianki kolankowej jaka jest .Pozdrawiam Seweryn S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam

W poniedziałek udzielę odpowiedzi na Pana pytania.

 

Pozdrawiam

 

Witam

Poniżej przedstawiam definicję powierzchni użytkowej budynku, według której wyliczona została powierzchnia użytkowa domu Dariusz Mały:

- powierzchnia użytkowa kondygnacji – cześć powierzchni kondygnacji netto, która odpowiada celom i przeznaczeniu budynku, liczona jako suma powierzchni pomieszczeń (wg stanu wykończonego ścian - z tynkiem gr 1,2cm) o wysokości w świetle równej lub większej  2,20m liczonej w 100% oraz o wysokości równej lub większej od 1,4m lecz mniejszej od 2,20 m liczonej w 50% (wysokość poniżej 1,4m pomijana jest całkowicie). Nie wlicza się powierzchni schodów, powierzchni pod podciągami o długość poniżej 2m oraz garażu, strychu, piwnicy, pomieszczeń gospodarczych dostępnych z garażu – powierzchnie te klasyfikuje się jako pomocnicze.

Ścianka kolankowa w tym domu wysoka jest na 73cm.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy jest możliwość zlikwidowania kukułki w dachu ,tak aby powstał dach jak w projekcie Dario? jeśli  tak to jaki jest  koszt takiej zmiany?

Witam

Na etapie adaptacji projektu możliwa jest likwidacja lukarny na elewacji frontowej budynku. Ewentualne koszty dodatkowe ustala Pani z architektem adaptującym. Nasza Pracownia wystawi bezpłatną zgodę na realizację takiej zmiany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...