Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Tuliusz II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Dariusz

Witam, jestem zainteresowany projektem Tuliusz II. Jeśli jest to możliwe proszę o przesłanie bardziej szczegółowych wymiarów budynku w rzutach i przekroju (najbardziej zależy mi na wysokości ścianki kolankowej) oraz kosztorys wraz z zestawieniem materiałów do budowy na mój adres e-mail dharus@o2.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany projektem Tuliusz II. Jeśli jest to możliwe proszę o przesłanie bardziej szczegółowych wymiarów budynku w rzutach i przekroju (najbardziej zależy mi na wysokości ścianki kolankowej) oraz kosztorys wraz z zestawieniem materiałów do budowy na mój adres e-mail dharus@o2.pl. Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Nie będę zbytnio oryginalny. Chciałem prosić o przesłanie dokładnych wymiarów poszczególnych pomieszczeń, oraz zestawienia materiałów potrzebnych do budowy.

 

swochn.malpa.wp.pl

 

Pozdrawiam

Sylwek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Bardzo podoba nam się projekt Tuliusz II Chcielibyśmy uzyskać szczegółowy kosztorys każdego etapu budowę będziemy prowadzić metodą gospodarczą. Ponadto czy można zmniejszyć garaż na jedno stanowiskowy, i jakie wtedy będą wymiary i koszty budowy.

 

Z góry bardzo dziękuję za informację

 

a.konarzewska.1989@wp.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Bardzo podoba nam się projekt Tuliusz II Chcielibyśmy uzyskać szczegółowy kosztorys każdego etapu budowę będziemy prowadzić metodą gospodarczą. Ponadto czy można zmniejszyć garaż na jedno stanowiskowy, i jakie wtedy będą wymiary i koszty budowy.

 

Z góry bardzo dziękuję za informację

 

a.konarzewska.1989@wp.pl

Witam

Odpowiedź prześlę na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Andrzej

Witam, jestem zainteresowany projektem Tuliusz II - odbicie lustrzane. Proszę o przesłanie dokładniejszych rysunków z wymiarami (zwłaszcza zależy mi na wymiarach garażu/bramy garażowej). Mój adres e-mail: andrew8902@onet.eu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowany projektem Tuliusz II - odbicie lustrzane. Proszę o przesłanie dokładniejszych rysunków z wymiarami (zwłaszcza zależy mi na wymiarach garażu/bramy garażowej). Mój adres e-mail: andrew8902@onet.eu. Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

witam. Bardzo podoba nam się projekt Tuliusz II, ale przed wyborem czy mogę  również  prosić o kosztorys poszczególnych etapów, budowa będzie systemem gospodarczym.

czy można zainstalować tam solary i czy ogrzewanie jest tylko na gaz czy również można paliwem stałym?

 

czy mogę prosić o podanie takich danych, z góry dziekuje

 

zofia.dziwisz@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Bardzo podoba nam się projekt Tuliusz II, ale przed wyborem czy mogę  również  prosić o kosztorys poszczególnych etapów, budowa będzie systemem gospodarczym.

czy można zainstalować tam solary i czy ogrzewanie jest tylko na gaz czy również można paliwem stałym?

 

czy mogę prosić o podanie takich danych, z góry dziekuje

 

zofia.dziwisz@gmail.com

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - bezpłatnie możemy udostępnić ogólne zestawienia kosztorysowe (prześlę na podany adres mailowy).

W projekcie przewidziano ogrzewanie gazowe - na etapie adaptacji projektu można zmienić sposób ogrzewania budynku, można też doprojektować solary.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Mateusz

Witam,

Jestem zainteresowany projektem TULIUSZ II (lustro). Proszę o przesłanie ogólnego kosztorysu, zestawienia materiałów oraz szczegółowych wymiarów tego domu na adres: matiwp@op.pl.

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem zainteresowany projektem TULIUSZ II (lustro). Proszę o przesłanie ogólnego kosztorysu, zestawienia materiałów oraz szczegółowych wymiarów tego domu na adres: matiwp@op.pl.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

prześlemy na wskazany adres wszystkie bezpłatne materiały dostępne przed zakupem projektu, dotyczące budynku Tuliusz II – L. W naszej ofercie kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys: na stan zamknięty, na stan wykończony oraz kosztorysy ślepe.

​Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...