Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Benedykt


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 434
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
16 godzin temu, Gość Michał napisał:

Witam bardzo bym prosił szczegółowe wymiary pomieszczeń i rysunki. Mój adres: bochenmichal@gazeta.pl. Czy w tym projekcie jest możliwość zmiany stropu na drewniany?

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić taką zmianę od projektu. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji. Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
Gość Gosc

Dzień dobry!

Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z zestawieniem materiałów i kosztorysem projektu Benedykt na adres

ilona900@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Dzień dobry!

Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z zestawieniem materiałów i kosztorysem projektu Benedykt na adres

ilona900@vp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość ALEKSANDRA

WITAM CHCIALAM ZAPYTAC CZY ISTNIEJE MOZLIWOSC ZMIANY DACHU NA DWUSPADOWY? I TAK WIEM, ŻE JEST PODOBNY PROJEKT JUSTYNIAN MAŁY ALE BARDZO ZALEŻY MI NA ROZMIESZCZENIU POMIESZCZEŃ Z PROJEKTU BENEDYKT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość ALEKSANDRA napisał:

WITAM CHCIALAM ZAPYTAC CZY ISTNIEJE MOZLIWOSC ZMIANY DACHU NA DWUSPADOWY? I TAK WIEM, ŻE JEST PODOBNY PROJEKT JUSTYNIAN MAŁY ALE BARDZO ZALEŻY MI NA ROZMIESZCZENIU POMIESZCZEŃ Z PROJEKTU BENEDYKT 

Dzień dobry,

do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Najtańszą opcją będzie zakup projektu Justynian Mały z dachem dwuspadowym i zmiana układu pomieszczeń na etapie adaptacji tak jak w projekcie Benedykt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy  jest możliwość w tym projekcie przedłużenie salonu kosztem tarasu do  filara i rezygnacja z kominków? Tak aby salon był ciut dłuższy. Podoba mi się ten projekt jednak salon jest troszkę za mały. 
Jest możliwość adaptacji poddasza? Gdzie znajduje się wejście na strych? Proszę o szczegółowe wymiary oraz rysunki na adres: wiolla28@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Wiolla napisał:

Witam, czy  jest możliwość w tym projekcie przedłużenie salonu kosztem tarasu do  filara i rezygnacja z kominków? Tak aby salon był ciut dłuższy. Podoba mi się ten projekt jednak salon jest troszkę za mały. 
Jest możliwość adaptacji poddasza? Gdzie znajduje się wejście na strych? Proszę o szczegółowe wymiary oraz rysunki na adres: wiolla28@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu. 

Schody strychowe znajdują się w holu, ze względu na niską wysokość nie ma możliwości adaptacji poddasza na cele mieszkalne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...