Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Justynian


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość karolina

Witam serdecznie. Zwracam się do Państwa z prośbą o przesłanie mi na adres: lopez150.79@o2.pl  rzutów z pełnymi wymiarami lustra projektu Justynian oraz przekroju pionowego budynku z wymiarami. Z góry serdecznie dziękuję.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Zwracam się do Państwa z prośbą o przesłanie mi na adres: lopez150.79@o2.pl  rzutów z pełnymi wymiarami lustra projektu Justynian oraz przekroju pionowego budynku z wymiarami. Z góry serdecznie dziękuję.  

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, czy mogę prosić o przesłanie rzutów z wymiarami oraz innych dostępnych materiałów projektu Justynian na adres: kabo82@gmail.com

Czy w projekcie tym istnieje możliwość powiększenia salonu kosztem rezygnacji z kominka zewnętrznego oraz zadaszenia tarasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość KaeS napisał:

Witam, czy mogę prosić o przesłanie rzutów z wymiarami oraz innych dostępnych materiałów projektu Justynian na adres: kabo82@gmail.com

Czy w projekcie tym istnieje możliwość powiększenia salonu kosztem rezygnacji z kominka zewnętrznego oraz zadaszenia tarasu?

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie

Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...