Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Flawia Mała


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Podaję adres e-mail: kania352@onet.eu Znalazłam jeszcze projekt OKTAWIAN - czy ten dom zmieściłby się na mojej działce? Jeżeli macie Państwo zdjęcia środka to bardzo proszę o przesłanie i wymiary budynku. Dziękuję

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Bardzo interesujący projekt, chociaż widzieliśmy wiele bardzo podobnych na studioatrium.pl. Szczególnie, że istnieje możliwość zamontowania stałych schodów. Mam tylko pytanie, w jaki sposób można rozwiązać kwestię doświetlenia poddasza? Czy projekt można poddać drobnym modyfikacją, za zgodą autora?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujący projekt, chociaż widzieliśmy wiele bardzo podobnych. Szczególnie, że istnieje możliwość zamontowania stałych schodów. Mam tylko pytanie, w jaki sposób można rozwiązać kwestię doświetlenia poddasza? Czy projekt można poddać drobnym modyfikacją, za zgodą autora?  

Witam

Na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem, można dodać okna dachowe. Rozwiąże to kwestię doświetlenia poddasza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Karolina

bardzo proszę o przesłanie materiałów szczegółowych chodzi mi głównie o powierzchnie ścian , ilość potrzebnej więźby itp. Mój email bkarolina696@gmail.com

Z góry dziękję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
W dniu 20.09.2018 o 13:35, Gość Jakub napisał:

Dzień dobry, czy możnaby prosić również o przesłanie materiałów dotyczących tego projektu? Z góry bardzo dziękuję. herdzik.jakub@gmail.com Pozdrawiam

Dzień dobry,
Oczywiście w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

dzień dobry

Proszę o przesłanie szczegółowych materiałów odnośnie tego pięknego domu, zastanawiamy się tylko czy szło by gdzieś dodać małą garderobę, może kosztem pom gospodarczego a pom gosp dobudować za garażem z tyłu domu:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2020 o 19:26, adiveb napisał:

dzień dobry

Proszę o przesłanie szczegółowych materiałów odnośnie tego pięknego domu, zastanawiamy się tylko czy szło by gdzieś dodać małą garderobę, może kosztem pom gospodarczego a pom gosp dobudować za garażem z tyłu domu:)

Pozdrawiam

Dzień dobry,

proszę o podanie adresu mailowego. Tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...