Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

projekt Atreusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość seba847

Witam, jaka jest powierzchnia całkowita podłóg? Mogliby Państwo przesłać mi dokładne wymiary pomieszczeń? Proszę przesłać mi wszelkie dostępne bezplatne materiały nt. tego projektu gdyż jestem nim zainteresowany. Pozdrawiam

seba847@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaka jest powierzchnia całkowita podłóg? Mogliby Państwo przesłać mi dokładne wymiary pomieszczeń? Proszę przesłać mi wszelkie dostępne bezplatne materiały nt. tego projektu gdyż jestem nim zainteresowany. Pozdrawiam seba847@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba847

Witam, jaka jest powierzchnia całkowita podłóg? Mogliby Państwo przesłać mi dokładne wymiary pomieszczeń? Proszę przesłać mi wszelkie dostępne bezplatne materiały nt. tego projektu gdyż jestem nim zainteresowany. Pozdrawiam

seba847@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jaka jest powierzchnia całkowita podłóg? Mogliby Państwo przesłać mi dokładne wymiary pomieszczeń? Proszę przesłać mi wszelkie dostępne bezplatne materiały nt. tego projektu gdyż jestem nim zainteresowany. Pozdrawiam seba847@wp.pl

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość NATALIA

Dzień dobry :)

 

Jesteśmy zainteresowani kupnem projektu Atreusz Mały, z tym, że najpierw chcielibyśmy zobaczyć jak wygląda na żywo zrealizowany projekt, najlepiej na terenie małopolski. Jeśli ktoś byłby taki życzliwy i udostępnił by domek do obejrzenia, bylibyśmy bardzo wdzięczni :)

Bardzo ułatwi nam to podjęcie decyzji. Zostawiam swojego e-maila w razie kontaktu: nataliakita91@wp.pl

 

Z góry dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość filipo

Witam, jestem zainteresowany projektem Atreusz mały (garaż po lewej stronie) proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów oraz wszelkich dostępnych informacji na temat projektu na adres filip2503@wp.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam.

Interesuje mnie szerokość garażu w tym projekcie. Chciałam też zapytac czy można byłoby wprowadzić kilka zmian do tego projektu ( chodzi mi m.in. o przesunięcie ścian w jednym z pokoi na poddaszu) i czy byłaby możliwość zrobienia pomieszczenia pod tarasem ( taki schowek np. na rowery, pelet itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Interesuje mnie szerokość garażu w tym projekcie. Chciałam też zapytac czy można byłoby wprowadzić kilka zmian do tego projektu ( chodzi mi m.in. o przesunięcie ścian w jednym z pokoi na poddaszu) i czy byłaby możliwość zrobienia pomieszczenia pod tarasem ( taki schowek np. na rowery, pelet itp.)

Witam

Proszę o kontakt mailowy bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem zainteresowany kupnem projektu Atreusz Mały, ale interesuje mnie kilka innych szczegółów dotyczących tego projektu a mianowicie szacunkowy kosztorys, zastawienie materiałów oraz dokładniejsze wymiary pomieszczeń oraz wysokość ściany kolankowej. Czy istnieje możliwość przesłania tych informacji na adres p.sumera@interia.pl?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem zainteresowany kupnem projektu Atreusz Mały, ale interesuje mnie kilka innych szczegółów dotyczących tego projektu a mianowicie szacunkowy kosztorys, zastawienie materiałów oraz dokładniejsze wymiary pomieszczeń oraz wysokość ściany kolankowej. Czy istnieje możliwość przesłania tych informacji na adres p.sumera@interia.pl?

Pozdrawiam

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem zainteresowana zakupem projektu Atreusz Mały.  Czy mogę prosić o zestawienie materiałów, kosztorysu, oraz innych bezpłatnych materiałów dotyczących tego projektu?  Mój mail szarek.alicja@wp.pl  Z góry dziekuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem zainteresowana zakupem projektu Atreusz Mały.  Czy mogę prosić o zestawienie materiałów, kosztorysu, oraz innych bezpłatnych materiałów dotyczących tego projektu?  Mój mail szarek.alicja@wp.pl  Z góry dziekuję!

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem bardzo zainteresowana zakupem projektu Atreusz Mały. Czy mogłabym prosić o przesłanie dodatkowych darmowych materiałów dotyczących tego projektu? Z góry dziękuję. Mój adres e-mail: joapin@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem bardzo zainteresowana zakupem projektu Atreusz Mały. Czy mogłabym prosić o przesłanie dodatkowych darmowych materiałów dotyczących tego projektu? Z góry dziękuję. Mój adres e-mail: joapin@wp.pl

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pani dodatkowe materiały dotyczące projektu Atreusz Mały.

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam serdecznie, czy mogłabym prosić o kosztorys Atreusza Małego i zestawienie materiałów? Mój adres: nataliza19@o2.pl. Pozdrawiam.

Witam

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne - bezpłatnie na podany adres mailowy wyślę Pani ogólne zestawienia kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hania

Witam serdecznie . Bardzo podoba mi się projekt domu Atreusz mały. Najprawdopodobniej na ten się zdecyduję jednakże przed zakupem chciałabym prosić o przesłanie mi na maila ogólne zestawienie kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego oraz innych dodatkowych materiałów dot. tego projektu. Mój e-mail : szer-trans@wp.pl Mam jeszcze pytanie. Czy w zmianach tego projektu dałoby radę zlikwidować balkon z oknem z tyłu domu a przez to przedłużyć dach nad tarasem a pod nim zrobić dodatkowe pomieszczenie gospodarcze? Czy za to się coś dodatkowo płaci? i jeszcze jedno pytanie . Czy adaptacja budynku każdorazowo musi być wykonana do działki? Ile takie coś kosztuje i kto to robi? Mam działkę szer 23m na 47m dł. Z góry dziękuję ! Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie . Bardzo podoba mi się projekt domu Atreusz mały. Najprawdopodobniej na ten się zdecyduję jednakże przed zakupem chciałabym prosić o przesłanie mi na maila ogólne zestawienie kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego oraz innych dodatkowych materiałów dot. tego projektu. Mój e-mail : szer-trans@wp.pl Mam jeszcze pytanie. Czy w zmianach tego projektu dałoby radę zlikwidować balkon z oknem z tyłu domu a przez to przedłużyć dach nad tarasem a pod nim zrobić dodatkowe pomieszczenie gospodarcze? Czy za to się coś dodatkowo płaci? i jeszcze jedno pytanie . Czy adaptacja budynku każdorazowo musi być wykonana do działki? Ile takie coś kosztuje i kto to robi? Mam działkę szer 23m na 47m dł. Z góry dziękuję ! Pozdrawiam ciepło.

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Joachim

Witam! Jestem bardzo zainteresowany zakupem projektu Atreusz Mały. Czy mógłbym prosić o przesłanie dodatkowych darmowych materiałów dotyczących tego projektu? Z góry dziękuję. Mój adres e-mail: joachim.knopek@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Basia

Witam! Jestem bardzo zainteresowana zakupem projektu Atreusz Mały. Czy mogłabym prosić o przesłanie dodatkowych darmowych materiałów dotyczących tego projektu oraz kosztorysu? Chciałam się jeszcze zapytać czy można w tym projekcie zastosować ogrzewanie podłogowe? Z góry dziękuję. Mój adres e-mail: basia_g19@vp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...