Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

projekt Atreusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jesteśmy zainteresowani projektem domu Atreusz Mały. Chcieli byśmy otrzymać wiecej szczegółowych informacji o tym projekcie (wymiary pomieszczeń, wysokość ścianek na poddaszu). Czy istnieje możliwość przesłania dodatkowych wizualizacji wnętrza domu, w szczególności poddasza? Mój adres mailowy to norman1001@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam była bym zainteresowana projektem ale czy mogła bym wczesniej otrzymac kosztorys?

Witam

Kosztorysów dla naszych projektów nie udostępniamy bezpłatnie - mogę Pani przesłać jednak ogólne zestawienia materiałowe/kosztorysowe. Prozę podać adres mailowy, bądź skontaktować się z nami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy zainteresowani projektem domu Atreusz Mały. Chcieli byśmy otrzymać wiecej szczegółowych informacji o tym projekcie (wymiary pomieszczeń, wysokość ścianek na poddaszu). Czy istnieje możliwość przesłania dodatkowych wizualizacji wnętrza domu, w szczególności poddasza? Mój adres mailowy to norman1001@gmail.com

Witam

Zestawienia wraz ze szczegółowymi rysunkami dla domu Atreusz Mały prześlę Państwu w dniu dzisiejszym. Niestety nie posiadamy dodatkowych wizualizacji wnętrz ponad te, które są udostępnione na naszej stronie www przy prezentacji projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ja również proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku wraz z wymiarami (długości ścian) pomieszczeń, obrysu budynku w skali 1:500 w formacie PDF lub DWG (o ile to oczywiście możliwe) oraz kosztorysu na adres: zumb99@onet.pl

Projekt bardzo ciekawy, jednak przed ostateczną decyzją chciałbym sprawdzić czy można wprowadzić kilka modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku wraz z wymiarami (długości ścian) pomieszczeń, obrysu budynku w skali 1:500 w formacie PDF lub DWG (o ile to oczywiście możliwe) oraz kosztorysu na adres: zumb99@onet.pl Projekt bardzo ciekawy, jednak przed ostateczną decyzją chciałbym sprawdzić czy można wprowadzić kilka modyfikacji.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jesteśmy zainteresowani projektem domu Atreusz Mały. Chcieli byśmy otrzymać wiecej szczegółowych informacji o tym projekcie (wymiary pomieszczeń, wysokość ścianek na poddaszu). Czy istnieje możliwość przesłania dodatkowych wizualizacji wnętrza domu, w szczególności poddasza? Mój adres mailowy to norman1001@gmail.com
Witam Zestawienia wraz ze szczegółowymi rysunkami dla domu Atreusz Mały prześlę Państwu w dniu dzisiejszym. Niestety nie posiadamy dodatkowych wizualizacji wnętrz ponad te, które są udostępnione na naszej stronie www przy prezentacji projektu.   Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek

Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku wraz z wymiarami (długości ścian) pomieszczeń obrysu budynku w skali 1:500 w formacie PDF (o ile to oczywiście możliwe) na adres krzysiekpsp@o2.pl Projekt bardzo ciekawy, podoba mi się jednak chciałbym sprawdzić czy można wprowadzić kilka modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek

Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku wraz z wymiarami (długości ścian) pomieszczeń obrysu budynku w skali 1:500 w formacie PDF (o ile to oczywiście możliwe) na adres krzysiekpsp@o2.pl Projekt bardzo ciekawy, podoba mi się jednak chciałbym sprawdzić czy można wprowadzić kilka modyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku wraz z wymiarami (długości ścian) pomieszczeń obrysu budynku w skali 1:500 w formacie PDF (o ile to oczywiście możliwe) na adres krzysiekpsp@o2.pl Projekt bardzo ciekawy, podoba mi się jednak chciałbym sprawdzić czy można wprowadzić kilka modyfikacji.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zainteresowany

Witam

Widzę, że Atreusz Mały cieszy się sporym zainteresowaniem. Czy moglibyście zatem podzielić się na forum swoimi przemyśleniami na temat tego projektu, zmianami, które byście wprowadzili?

 

Pozdrawiam

Również Zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku wraz z wymiarami (długości ścian) pomieszczeń obrysu budynku wysokość ścianek na poddaszu na adres skibek251@op.pl Projekt bardzo fajny jednak chciałbym przyjrzeć mu się dokładniej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku wraz z wymiarami (długości ścian) pomieszczeń obrysu budynku wysokość ścianek na poddaszu na adres skibek251@op.pl Projekt bardzo fajny jednak chciałbym przyjrzeć mu się dokładniej. Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany powyższym projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku oraz dachu na adres mppp@onet.pl . Jaki jest czas oczekiwania na zamówiony projekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany powyższym projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku oraz dachu na adres mppp@onet.pl . Jaki jest czas oczekiwania na zamówiony projekt?

Witam, rysunki szczegółowe zostaną wysłane na podany adres. Projekt jest gotowy, więc czas oczekiwania zależy jedynie od czasu dostarczenia go przez kuriera. Standardowo trwa to 2-3 dni roboczych. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, byłbym zainteresowany takim projektem tylko chciałbym piwnicę i budynek bez garażu. Czy istniała by taka możliwość?

Dzień dobry! W naszej ofercie mamy budynek bez garażu. Wersja ta nazywa się: Atreusz Mały III https://www.dobredomy.pl/projekt/atreuszMalyIII/. Zmianę polegającą na podpiwniczeniu można wprowadzić na etapie adaptacji budynku. Należy przewidzieć skąd miałby być dostęp do piwnicy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość Gość

Dzień dobry, jestem zainteresowany tym projektem,proszę o przesłanie szczegółowych informacji (przekroje,rzuty,wymiary itd)na adres krzysiekp830830@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian

Witam Proszę o przesłanie szczegółowych rzutów i przekrojów budynku wraz z wymiarami (długości ścian) pomieszczeń obrysu budynku wysokość ścianek na poddaszu na adres adrrianes@gmail.com  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...