Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

projekt Atreusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam ile wynosi wysokość ścianki kolankowej w tym projekcie ? Oraz czy istnieje możliwość postawienia ścianki między kuchnia a salonem i jadalnia ?

Witam

Ścianka kolankowa w domu Atreusz Mały wysoka jest na 73cm. Oczywiście kuchnię można zamknąć ścianką działową - nie  ma tu żadnych przeciwwskazań.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie prosze mi powiedzieć ile kosztowałaby następujące zmiany w projekcje atreusz mały

zmniejszenie wysokosci okien w wykuszu z 1800 na 1500 mm

zlikwidowanie drzwi w pomieszczeniu gospodarczym / kotłownii

poszerzenie garażu o 1 m

lub projekt indywidualny na bazie atreusza małego w/w zmianami

mój adres to pawels31@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Atreusz Mały.  Chcielibyśmy jednak najpierw przeanalizować zestawienie materiałów, kosztorys dla tego projektu. Czy jest możliwość przesłania bliższych informacji na ten temat na adres: marta072@wp.pl?

 

Czy posiadają Państwo zdjęcia z realizacji tego projektu?

 

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie prosze mi powiedzieć ile kosztowałaby następujące zmiany w projekcje atreusz mały zmniejszenie wysokosci okien w wykuszu z 1800 na 1500 mm zlikwidowanie drzwi w pomieszczeniu gospodarczym / kotłownii poszerzenie garażu o 1 m lub projekt indywidualny na bazie atreusza małego w/w zmianami mój adres to pawels31@o2.pl

Witam

Do końca tygodnia na si architekci udzielą Panu odpowiedzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Atreusz Mały.  Chcielibyśmy jednak najpierw przeanalizować zestawienie materiałów, kosztorys dla tego projektu. Czy jest możliwość przesłania bliższych informacji na ten temat na adres: marta072@wp.pl?

 

Czy posiadają Państwo zdjęcia z realizacji tego projektu?

 

Pozdrawiamy

Witam

Materiały prześlę Pani w dniu dzisiejszym na podany adres mailowy. Niestety nie mamy jeszcze zdjęć z realizacji budowy domu Atreusz Mały.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana zakupem projektu Atreusz Mały ale wcześniej chciałabym prosić o zestawienie materiałów oraz kosztorys. Proszę o przesłanie na adres revela9@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana zakupem projektu Atreusz Mały ale wcześniej chciałabym prosić o zestawienie materiałów oraz kosztorys. Proszę o przesłanie na adres revela9@wp.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Witam

W dniu dzisiejszym podeślę na podany adres mailowy zestawienia kosztorysowe dla domu Atreusz Mały.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Atreusz Mały. Chcielibyśmy jednak najpierw przeanalizować zestawienie materiałów, kosztorys dla tego projektu oraz jakieś bardziej szczegółowe informacje jak wysokości ścian na poddaszu, długości i szerokości poszczególnych pomieszczeń itp. Czy jest możliwość przesłania bliższych informacji na ten temat na adres: kaczuszka1313@interia.pl Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Atreusz Mały. Chcielibyśmy jednak najpierw przeanalizować zestawienie materiałów, kosztorys dla tego projektu oraz jakieś bardziej szczegółowe informacje jak wysokości ścian na poddaszu, długości i szerokości poszczególnych pomieszczeń itp. Czy jest możliwość przesłania bliższych informacji na ten temat na adres: kaczuszka1313@interia.pl Pozdrawiamy

Witam

W dniu dzisiejszym prześlę Pani materiały pod wskazany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Atreusz Mały. Chcielibyśmy jednak najpierw przeanalizować zestawienie materiałów, kosztorys dla tego projektu oraz jakieś bardziej szczegółowe informacje jak wysokości ścian na poddaszu, długości i szerokości poszczególnych pomieszczeń, wymiary scian itp. Czy jest możliwość przesłania bliższych informacji na ten temat na adres: siwy231186@wp.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również jesteśmy zainteresowani zakupem projektu Atreusz Mały. Chcielibyśmy jednak najpierw przeanalizować zestawienie materiałów, kosztorys dla tego projektu oraz jakieś bardziej szczegółowe informacje jak wysokości ścian na poddaszu, długości i szerokości poszczególnych pomieszczeń, wymiary scian itp. Czy jest możliwość przesłania bliższych informacji na ten temat na adres: siwy231186@wp.pl.

Witam

W dniu dzisiejszym prześlę Państwu wszystkie materiały na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spodobał mi się projekt Atreusz Mały i jestem zainteresowana jego kupnem ale interesuje mnie kilka innych szczegółów dotyczących tego projektu a mianowicie szacunkowy kosztorys , zastawienie materiałów oraz dokładniejsze wymiary pomieszczeń oraz wysokość ściany kolankowej. Czy istnieje możliwość przesłania tych informacji na adres 11656062@wp.pl ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spodobał mi się projekt Atreusz Mały i jestem zainteresowana jego kupnem ale interesuje mnie kilka innych szczegółów dotyczących tego projektu a mianowicie szacunkowy kosztorys , zastawienie materiałów oraz dokładniejsze wymiary pomieszczeń oraz wysokość ściany kolankowej. Czy istnieje możliwość przesłania tych informacji na adres 11656062@wp.pl ? Pozdrawiam

Witam

Materiały wyślę w dniu dzisiejszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...