Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

projekt Atreusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 263
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kiedy można oczekiwać na kosztorys tego projektu? Konkretnie chodzi mi o powierzchnię ścian, dachu... i ogólnie przegród.

Pozdrawiam Paweł

Witam

Atreusz Mały jest naszym nowym proejktem  i aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Jak tylko opracujemy do niego dokumentację będziemy mogli zlecić wykonanie kosztorysów i zestawień. Ciężko jest mi teraz powiedzieć kiedy to nastąpi - proszę dopytywać mailowo bądź telefonicznie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość
kiedy można oczekiwać na kosztorys tego projektu? Konkretnie chodzi mi o powierzchnię ścian, dachu... i ogólnie przegród. Pozdrawiam Paweł
Witam Atreusz Mały jest naszym nowym proejktem  i aktualnie znajduje się w fazie koncepcji. Jak tylko opracujemy do niego dokumentację będziemy mogli zlecić wykonanie kosztorysów i zestawień. Ciężko jest mi teraz powiedzieć kiedy to nastąpi - proszę dopytywać mailowo bądź telefonicznie. Pozdrawiam

witam czy kosztorys jest juz gotowy. Pozdrawiam Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam czy mozna przyspieszyc kupno tego projektu bardzo zalezy nam na czasie???

 

Witam

Jak już piałam aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji projektowej dla domu Atreusz Mały - niestety szybciej nie damy rady go przygotować. Architekci we współpracy z branżystami muszą skończyć swoje opracowania, abyśmy mogli sprzedać dokumentację w pełni ukończoną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam zamowilam projekt lecz niestety nie ma dolaczonej tabeli elementow (robocina material sprzet) projekt byl zamawiany przez biuro projektowe czy jest mozliwosc o doslanie tego zestawienia pozdr Sylwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamowilam projekt lecz niestety nie ma dolaczonej tabeli elementow (robocina material sprzet) projekt byl zamawiany przez biuro projektowe czy jest mozliwosc o doslanie tego zestawienia pozdr Sylwia.

Witam

Aktualnie zleciliśmy opracowanie kosztorysu oraz zestawień dla projektu Atreusz Mały. Powinny one być gotowe w pierwszej połowie maja. Proszę za około 2 tygodnie wysłać maila na adres info@dobredomy.pl z prośbą o dosłanie takich zestawień. Bez problemu je Pani udostępnimy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Paweł

Witam przed zamówieniem projektu chciał bym zapoznać się z tabelą elementów (robocizna, materiały, sprzęt) czy takowa jest już gotowa dla tego projektu? I jeszcze kiedy będzie gotowa charakterystyka energetyczna budynku? Z góry dziękuję za pomoc mój adres mail to pavel_18@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przed zamówieniem projektu chciał bym zapoznać się z tabelą elementów (robocizna, materiały, sprzęt) czy takowa jest już gotowa dla tego projektu? I jeszcze kiedy będzie gotowa charakterystyka energetyczna budynku? Z góry dziękuję za pomoc mój adres mail to pavel_18@o2.pl

Witam

Informacje prześlemy Panu na maila.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam,Mam pytanie, jeżeli wysokość ścianki kolankowej wynosi 74 cm, to w jakiej odległości od ścianki można chodzić bez konieczności schylania głowy? Czy byłaby możliwość przesłania takiego przekroju poddasza wraz z tabelą elementów na adres mailowy: natalia606@interia.plDziękujęPytanie czy przed zamówieniem projektu byłaby możliwość przesłania na mój mail tabeli elementów o jakiej pisał Paweł, oraz przekroju budynku wraz z wysokościami na poddaszu tzn. chodzi mi o to w jakiej odległości mozna chodzic bez konieczności schylania głowyzwykle w odległości 50 cm od nich można chodzić bez konieczności schylania głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Mam pytanie, jeżeli wysokość ścianki kolankowej wynosi 74 cm, to w jakiej odległości od ścianki można chodzić bez konieczności schylania głowy? Czy byłaby możliwość przesłania takiego przekroju poddasza wraz z tabelą elementów na adres mailowy: natalia606@interia.pl Dziękuję Pytanie czy przed zamówieniem projektu byłaby możliwość przesłania na mój mail tabeli elementów o jakiej pisał Paweł, oraz przekroju budynku wraz z wysokościami na poddaszu tzn. chodzi mi o to w jakiej odległości mozna chodzic bez konieczności schylania głowy zwykle w odległości 50 cm od nich można chodzić bez konieczności schylania głowy.

Witam

Przekroje wraz z zestawieniami wyślę dzisiaj na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

witam jestem zainteresowany zakupem tego projektu. Czy byłaby możliwość przesłania na mój adres mail tabeli elementów i charakterystykę energetyczną, oraz przekrój  budynku wraz z wysokościami na poddaszu. mój adres to borys10006@wp.pl. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zainteresowany zakupem tego projektu. Czy byłaby możliwość przesłania na mój adres mail tabeli elementów i charakterystykę energetyczną, oraz przekrój  budynku wraz z wysokościami na poddaszu. mój adres to borys10006@wp.pl. 

Witam,

Materiały zostały przesłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem zainteresowany zakupem tego projektu. Czy byłaby możliwość przesłania na mój adres mail tabeli elementów i charakterystykę energetyczną, oraz przekrój  budynku wraz z wysokościami na poddaszu. mój adres to borys10006@wp.pl. 
Witam, Materiały zostały przesłane na podany adres. Pozdrawiam

Dziękuję za przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie,

Bardzo ciekawy projekt, świetnie pasuje do otoczenia wiejskiego - siedliskowego :-)

Proszę o dosłanie wiecej informacji odnośnie projektu na maila: przeswit@tlen.pl

Witam

W dniu dzisiejszym prześlę szczegółowe rysunki oraz zestawienia dla domu Atreusz Mały pod wskazany przez Pana adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...